Už seš trapnej. Lepší bude, když budeš jenom zpívat. Klus dál tepe Babiše, jeho fanoušci už toho mají dost

Praha - Písničkář Tomáš Klus se poslední dobou velmi často vyjadřuje k politice. A jeho fanoušky to zřejmě pomalu přestává bavit. Podle jeho posledním statusem o politice dokonce převážily negativní reakce nad těmi pozitivními.

Přidejte svůj názor 130 komentářů

Tomáš Klus

Přestože v uplynulých dnech zveřejňoval Klus obšírné komentáře k aktuální situaci, tentokrát byl poměrně stručný. Na sociálních sítích zveřejnil fotku, na které je vidět silnice - a na ní nápis: „Babiš není cesta“. „Cestou necestou, polem nepolem #svymsmerem,“ dodal k ní Klus.

/p>

Podobné protibabišovské nápisy na silnici se objevily po celé republice, sdílela je například také herečka Aňa Geislerová. Nejčastěji se objevovaly na sociálních sítích fotky s nápisem „Babiš=StB“ nebo "Babiš lže". 

Klus se svou fotkou ale mnohé spíše popudil. „Jó tohle už unavuje. Jedině ti správní mají patent na pravdu a rozum,“ postěžoval si jeden z diskutujících. „Rád bych se někde taky jednou dočetl, dočkal, pozitivní kampaně, ne anti někdo, anti něco, ale... Pojďme podpořit tohle, tamto, toho, či onoho... "anticokoli" nikdy nikam nevedlo,“ přidal se další.

A i skalní fanoušci začali dávat najevo, že už je to přestává bavit. „Tomáši já Vám fandím, je fajn, že se najdou lidé, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor. Nicméně čeho je moc, toho je příliš a toto je maličko trapné,“ postěžovala si jedna z fanynek Kluse.

„Už seš trapnej.... Furt dokola,“ zlobil se další diskutující. „Je to k smíchu, musí být hodně zoufalý,“ napsala další diskutující. „Ach bože... to je už posedlost,“ myslí si jiný fanynka. „Nejsou ty malovánky trochu dětinské?“ přisadila si další. „Už je to docela trapné. Toto píšou puberťáci a ne člověk který má početnou rodinu,“ vzkázala Klusovi další Češka. „Lepší bude, když budeš jenom zpívat,“ poradila mu jedna z diskutujících.

Vstupte do diskuze (130)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.02.2019 16:35 Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby…

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.02.2019 20:08 Aktualizováno Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I…

Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

08.02.2019 21:58 Aktualizováno Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své…

O List Jaromíra Soukupa není zájem? Místo podpisů k registraci sklízí…

08.02.2019 12:28 Jaromír Soukup sice oznámil, že založil politické hnuté List Jaromíra Soukupa, aby ale mohl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama