Už seš trapnej. Lepší bude, když budeš jenom zpívat. Klus dál tepe Babiše, jeho fanoušci už toho mají dost

Praha - Písničkář Tomáš Klus se poslední dobou velmi často vyjadřuje k politice. A jeho fanoušky to zřejmě pomalu přestává bavit. Podle jeho posledním statusem o politice dokonce převážily negativní reakce nad těmi pozitivními.

Přidejte svůj názor 130 komentářů

Tomáš Klus

Přestože v uplynulých dnech zveřejňoval Klus obšírné komentáře k aktuální situaci, tentokrát byl poměrně stručný. Na sociálních sítích zveřejnil fotku, na které je vidět silnice - a na ní nápis: „Babiš není cesta“. „Cestou necestou, polem nepolem #svymsmerem,“ dodal k ní Klus.

/p>

Podobné protibabišovské nápisy na silnici se objevily po celé republice, sdílela je například také herečka Aňa Geislerová. Nejčastěji se objevovaly na sociálních sítích fotky s nápisem „Babiš=StB“ nebo "Babiš lže". 

Klus se svou fotkou ale mnohé spíše popudil. „Jó tohle už unavuje. Jedině ti správní mají patent na pravdu a rozum,“ postěžoval si jeden z diskutujících. „Rád bych se někde taky jednou dočetl, dočkal, pozitivní kampaně, ne anti někdo, anti něco, ale... Pojďme podpořit tohle, tamto, toho, či onoho... "anticokoli" nikdy nikam nevedlo,“ přidal se další.

A i skalní fanoušci začali dávat najevo, že už je to přestává bavit. „Tomáši já Vám fandím, je fajn, že se najdou lidé, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor. Nicméně čeho je moc, toho je příliš a toto je maličko trapné,“ postěžovala si jedna z fanynek Kluse.

„Už seš trapnej.... Furt dokola,“ zlobil se další diskutující. „Je to k smíchu, musí být hodně zoufalý,“ napsala další diskutující. „Ach bože... to je už posedlost,“ myslí si jiný fanynka. „Nejsou ty malovánky trochu dětinské?“ přisadila si další. „Už je to docela trapné. Toto píšou puberťáci a ne člověk který má početnou rodinu,“ vzkázala Klusovi další Češka. „Lepší bude, když budeš jenom zpívat,“ poradila mu jedna z diskutujících.

Vstupte do diskuze (130)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Stovky demonstrantů protestují u Sněmovny, chtějí hlasování o nedůvěře…

19.09.2018 18:21 Praha - Proti vládě ANO a ČSSD podpořené komunisty protestuje na pražském Malostranském náměstí…

Developer chce v Brně nový mrakodrap, lidé se bouří a sepisují petice

19.09.2018 13:42 Brno - Mrakodrap se stožárem o celkové výšce 95 metrů. Tak má podle soukromého investora vypadat…

Válka nebo zemětřesení v Česku. Co se stane v případě katastrofy?

17.09.2018 18:54 Aktualizováno V České republice došlo k několika krizovým situacím. Naposledy se jedna velká udála v roce 2013…

Hrůzné tajemství islamisty, který chtěl útočit v Česku. Před dvěma lety se…

17.09.2018 11:13 Bratislava/Praha - Slovák Abdul Rahman, který vyznává radikální islám a chtěl podle policie útočit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama