Bleju z Babiše a Ovčáčka, stydím se za ně, spustil Hřebejk. Pak přišla drsná reakce

Praha - Režisér jan Hřebejk, který v nadcházejících komunálních volbách kandiduje za Starosty a nezávislé do zastupitelstva na Praze 5, se nevybíravě pustil do premiéra Andreje Babiše a hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. A odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

Přidejte svůj názor 106 komentářů

Jiří Ovčáček
doporučujeme

Hřebejk, který v minulosti opakovaně kritizoval Hrad v čele s prezidentem Milošem Zemanem, se v rozhovoru s moderátorem Pavlem Štruncem na webu Info.cz pořádně rozpálil. Kritizoval například premiéra Andreje Babiše a jeho postoj k přijetí syrských sirotků. „Je to hnus, eklhaft, stydím se za to,“ uvedl na Babišův účet.

Podobnými názory prý pohrdá. „Když slyším Babiše mluvit, nebo si přečtu tweet Jiřího Ovčáčka, tak z toho bleju. Stydím se za to, že jsou příslušníky stejného národa jako já. Vždyť o nic nejde, za Zemanovy vlády jsme přijali tisíce lidí,“ připomněl filmový režisér, podle kterého žijeme v bezpečné zemi.

„Problém migrace, problém ohrožení islamismem v Praze neexistuje. Stejně jako se mi příčí tenhle pseudonacionalismus, jako se mi příčí tahleta populistická demagogie Babiše, Ovčáčka, Zemana nebo Klause mladšího, to je pro mě jedna hnusná parta, ale stejně tak se mi z duše příčí politický islamismus,“ podotkl Hřebejk.

Jeho slov si všiml také mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček, o kterém se Hřebejk jmenovitě zmiňoval. A tak poslal režisérovi jednu radu, „Rozkacenému režisérovi s laskavostí sobě vlastní doporučuji medikaci. Kinedryl. To zabere!“ vzkázal Ovčáček,

Uživatele twitteru ale Ovčáček svými slovy pořádně pobouřil Svou nevoli mi dali důrazně najevo v komentářích. „Vám by zase občas prospěl diazepam. Tím občas je myšleno denně,“ poradila mu jedna z diskutujících. „Není tolik Kinedrylu na světě, aby pomohl zastavit nevolnosti všech, kterým se z vás a soudruha Bureše chce zvracet, Jiří,“ přidal se další.

Podle dalších by ani kinedryl nepomohl. „Kinedryl, jak již název napovídá, účinkuje na nevolnost způsobenou pohybem. Na Ovčáčka by museli vymyslet Idiodryl,“ rýpnul si uživatel.

Vstupte do diskuze (106)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Cenzura internetu" článek 11 a 14? Evropané se dnes vzepřou směrnici o…

23.03.2019 06:25 V desítkách evropských měst se dnes uskuteční demonstrace proti chystané celoevropské reformě…

IGNIS BRUNENSIS 2019: Poprvé přijedou ohňostrůjci z Filipín i Norska

23.03.2019 05:20 Dvaadvacátý ročník středoevropsky ojedinělé mezinárodní soutěže ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS rozzáří…

Hrušínský se pustil do Zemana: Tohle žádný prezident na světě pro svůj lid…

22.03.2019 22:38 Aktualizováno Cesta Miloše Zemana po Karlovarské kraji upoutala herce Jana Hrušínského. Ten si rýpnul nejen do…

Opráski sčeskí historje dočasně zmizely z facebooku, vadil komiks s…

22.03.2019 16:55 Aktualizováno Facebook odstranil populární stránku Opráski sčeskí historje, která měla desetitisíce fanoušků.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama