Bleju z Babiše a Ovčáčka, stydím se za ně, spustil Hřebejk. Pak přišla drsná reakce

Praha - Režisér jan Hřebejk, který v nadcházejících komunálních volbách kandiduje za Starosty a nezávislé do zastupitelstva na Praze 5, se nevybíravě pustil do premiéra Andreje Babiše a hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. A odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

Přidejte svůj názor 106 komentářů

Jiří Ovčáček

Hřebejk, který v minulosti opakovaně kritizoval Hrad v čele s prezidentem Milošem Zemanem, se v rozhovoru s moderátorem Pavlem Štruncem na webu Info.cz pořádně rozpálil. Kritizoval například premiéra Andreje Babiše a jeho postoj k přijetí syrských sirotků. „Je to hnus, eklhaft, stydím se za to,“ uvedl na Babišův účet.

Podobnými názory prý pohrdá. „Když slyším Babiše mluvit, nebo si přečtu tweet Jiřího Ovčáčka, tak z toho bleju. Stydím se za to, že jsou příslušníky stejného národa jako já. Vždyť o nic nejde, za Zemanovy vlády jsme přijali tisíce lidí,“ připomněl filmový režisér, podle kterého žijeme v bezpečné zemi.

„Problém migrace, problém ohrožení islamismem v Praze neexistuje. Stejně jako se mi příčí tenhle pseudonacionalismus, jako se mi příčí tahleta populistická demagogie Babiše, Ovčáčka, Zemana nebo Klause mladšího, to je pro mě jedna hnusná parta, ale stejně tak se mi z duše příčí politický islamismus,“ podotkl Hřebejk.

Jeho slov si všiml také mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček, o kterém se Hřebejk jmenovitě zmiňoval. A tak poslal režisérovi jednu radu, „Rozkacenému režisérovi s laskavostí sobě vlastní doporučuji medikaci. Kinedryl. To zabere!“ vzkázal Ovčáček,

Uživatele twitteru ale Ovčáček svými slovy pořádně pobouřil Svou nevoli mi dali důrazně najevo v komentářích. „Vám by zase občas prospěl diazepam. Tím občas je myšleno denně,“ poradila mu jedna z diskutujících. „Není tolik Kinedrylu na světě, aby pomohl zastavit nevolnosti všech, kterým se z vás a soudruha Bureše chce zvracet, Jiří,“ přidal se další.

Podle dalších by ani kinedryl nepomohl. „Kinedryl, jak již název napovídá, účinkuje na nevolnost způsobenou pohybem. Na Ovčáčka by museli vymyslet Idiodryl,“ rýpnul si uživatel.

Vstupte do diskuze (106)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemanovy vulgarity? Do kauzy ostře promluvil Jan Kraus. A Hradu se to…

18.10.2018 22:11 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman se opět postaral o poprask, když tento týden v Českém rozhlase mluvil…

ČT, Bakala, Sobotka a ČSSD. Známý novinář vznesl vážné obvinění, pak to…

18.10.2018 17:30 Aktualizováno Novinář a vydavatel amerického původu Erik Best si ve svém zpravodaji vzal na paškál Českou…

Češi zuří kvůli soše Věry Špinarové: Děláte si legraci? Tohle se nepovedlo…

17.10.2018 21:42 Aktualizováno Včera odhalená socha populární zpěvačky Věry Špinarové vzbudila pořádný rozruch. Socha byla…

Nepovedená socha Věry Špinarové? Do kauzy se vložil ostravský primátor

17.10.2018 14:30 Ostravský primátor Tomáš Macura (ANO) dnes kritizoval centrální městský obvod Moravská Ostrava a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama