Smutek v ČT: Zemřel reportér Jan Kiss

V České televizi opět zavládl smutek. Ve věku 57 let zemřel reportér Jan Kiss, který se podílel na přípravě celé řady oblíbených pořadů.

Přidejte svůj názor

Jan Kiss

Zprávu o smrti redaktora přinesla Česká televize, kde Kiss dlouhá léta působil. „Přátelé, snažíme se vám přinášet jen samé hezké zprávy a ukazovat život z té lepší stránky. Dnes to ale, bohužel, nejde. Opustil nás totiž letitý kolega a kamarád Jan Kiss, který pro vás v České televizi natočil spoustu reportáží...“ uvedla ČT na stránkách pořadů Toulavá kamera a Gejzír, na kterých se reportér podílel.

ČT přidala i osobní vzpomínku. „Honzo, ty nenapravitelný snílku a pábiteli, už teď nám moc chybíš a budeš scházet. Vždycky jsi miloval nebeské koráby všeho druhu, tak ať Tě ten Tvůj zanese někam, kde budeš šťastný. Zasloužíš si to.... Nezapomeneme...“ dodala jménem svých zaměstnanců veřejnoprávní televize.

Na Kisse zavzpomínala i moderátorka „Už teď mi chybíš, Honzo. Tvé bláznivé nápady, energie, vtípky, úsměv... Tak šťastný let, vousatý chlapíku. Konečně máš svá vysněná křídla,“ přidala se moderátorka Toulavé kamery či Gejzíru Iveta Toušlová.

Jan Kiss v Československé televizi působil už od roku 1980. Zpočátku se věnoval především dokumentární tvorbě, později pracoval jako dramaturg, ale nakonec se stal redaktorem a spolupracoval s několika pořady. V publicistickém pořadu Černé ovce spolupracoval i se zesnulým Vlado Štanclem (†52).

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.02.2019 16:35 Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby…

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.02.2019 20:08 Aktualizováno Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I…

Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

08.02.2019 21:58 Aktualizováno Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své…

O List Jaromíra Soukupa není zájem? Místo podpisů k registraci sklízí…

08.02.2019 12:28 Jaromír Soukup sice oznámil, že založil politické hnuté List Jaromíra Soukupa, aby ale mohl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama