Smutek v ČT: Zemřel reportér Jan Kiss

V České televizi opět zavládl smutek. Ve věku 57 let zemřel reportér Jan Kiss, který se podílel na přípravě celé řady oblíbených pořadů.

Přidejte svůj názor

Jan Kiss

Zprávu o smrti redaktora přinesla Česká televize, kde Kiss dlouhá léta působil. „Přátelé, snažíme se vám přinášet jen samé hezké zprávy a ukazovat život z té lepší stránky. Dnes to ale, bohužel, nejde. Opustil nás totiž letitý kolega a kamarád Jan Kiss, který pro vás v České televizi natočil spoustu reportáží...“ uvedla ČT na stránkách pořadů Toulavá kamera a Gejzír, na kterých se reportér podílel.

ČT přidala i osobní vzpomínku. „Honzo, ty nenapravitelný snílku a pábiteli, už teď nám moc chybíš a budeš scházet. Vždycky jsi miloval nebeské koráby všeho druhu, tak ať Tě ten Tvůj zanese někam, kde budeš šťastný. Zasloužíš si to.... Nezapomeneme...“ dodala jménem svých zaměstnanců veřejnoprávní televize.

Na Kisse zavzpomínala i moderátorka „Už teď mi chybíš, Honzo. Tvé bláznivé nápady, energie, vtípky, úsměv... Tak šťastný let, vousatý chlapíku. Konečně máš svá vysněná křídla,“ přidala se moderátorka Toulavé kamery či Gejzíru Iveta Toušlová.

Jan Kiss v Československé televizi působil už od roku 1980. Zpočátku se věnoval především dokumentární tvorbě, později pracoval jako dramaturg, ale nakonec se stal redaktorem a spolupracoval s několika pořady. V publicistickém pořadu Černé ovce spolupracoval i se zesnulým Vlado Štanclem (†52).

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Jihlavsku řádí vysoce nakažlivá tuberkulóza, hospitalizováni jsou dva…

21.10.2018 10:14 V uplynulých dnech se na Vysočině objevily hned dva případy vysoce nebezpečné otevřené tuberkulózy.…

ČT se nechová korektně? Ve studiu došlo k pořádné hádce, moderátor se…

19.10.2018 22:18 Aktualizováno K velmi drsné výměně názorů došlo v pořadu Události, komentáře. nestřetli se tu ovšem dva politici…

Dohra Jílkové o Romech: Pirátská poslankyně přišla domů z ČT a sepsala, co…

19.10.2018 22:16 Aktualizováno Pirátská poslankyně Olga Richterová patřila k těm, kteří ve čtvrtečním pořadu Máte slovo na České…

Ředitel gymnázia zareagoval na vulgarity v ČRo: Zemanovy obrazy nechal…

19.10.2018 17:13 Aktualizováno Ředitel teplického gymnázia a neúspěšný kandidát na senátora Zdeněk Bergman se s prezidentem…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama