Smutek v ČT: Zemřel reportér Jan Kiss

V České televizi opět zavládl smutek. Ve věku 57 let zemřel reportér Jan Kiss, který se podílel na přípravě celé řady oblíbených pořadů.

Přidejte svůj názor

Jan Kiss
doporučujeme

Zprávu o smrti redaktora přinesla Česká televize, kde Kiss dlouhá léta působil. „Přátelé, snažíme se vám přinášet jen samé hezké zprávy a ukazovat život z té lepší stránky. Dnes to ale, bohužel, nejde. Opustil nás totiž letitý kolega a kamarád Jan Kiss, který pro vás v České televizi natočil spoustu reportáží...“ uvedla ČT na stránkách pořadů Toulavá kamera a Gejzír, na kterých se reportér podílel.

ČT přidala i osobní vzpomínku. „Honzo, ty nenapravitelný snílku a pábiteli, už teď nám moc chybíš a budeš scházet. Vždycky jsi miloval nebeské koráby všeho druhu, tak ať Tě ten Tvůj zanese někam, kde budeš šťastný. Zasloužíš si to.... Nezapomeneme...“ dodala jménem svých zaměstnanců veřejnoprávní televize.

Na Kisse zavzpomínala i moderátorka „Už teď mi chybíš, Honzo. Tvé bláznivé nápady, energie, vtípky, úsměv... Tak šťastný let, vousatý chlapíku. Konečně máš svá vysněná křídla,“ přidala se moderátorka Toulavé kamery či Gejzíru Iveta Toušlová.

Jan Kiss v Československé televizi působil už od roku 1980. Zpočátku se věnoval především dokumentární tvorbě, později pracoval jako dramaturg, ale nakonec se stal redaktorem a spolupracoval s několika pořady. V publicistickém pořadu Černé ovce spolupracoval i se zesnulým Vlado Štanclem (†52).

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Většina Čechů je spokojených, naštvaných jen desetina, uvedl průzkum

18.04.2019 17:40 Více než dvě třetiny lidí v Česku jsou spokojené se svým životem, naopak nespokojená je necelá…

Počasí na Velikonoce? Sluníčko a teploty přes dvacet stupňů

18.04.2019 12:42 Velikonoce klepou na dveře a předpověď počasí ukazuje, že budou stát za to. Česko zasáhnou horké…

Zpěvák Hejma promluvil o uprchlících a brexitu. Pak vytáhnul Československo

17.04.2019 11:07 Aktualizováno Zpěvák Ondřej Hejma komentoval zásadní politický problém Velké Británie. Přirovnal ho k rozpadu…

Na údržbu katedrály svatého Víta padne 20 milionů ročně

16.04.2019 17:56 Do údržby a rekonstrukce katedrály svatého Víta včetně její ochrany před požáry investuje Kancelář…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama