Klienty České spořitelny vyděsil chybný zůstatek

Doslova děsivé ráno dnes zažili někteří klienti u České spořitelny, když se jim zobrazila úplně jiná částka v jejich internetovém bankovnictví, popřípadě jim přišla na mobil formou SMS. Systém České spořitelny včera zaznamenal výpadek.

Přidejte svůj názor

Česká spořitelna

Doslova šokující zážitek čekal dnes ráno na mnoho klientů České spořitelny, kteří se od včerejšího večera chtěli dozvědět stav svého konta. Částka na displeji totiž vůbec nesoouhlasila s tou, která by na jejich účtu měla být. Mluvčí České spořitelny Filip Hrubý však klienty uklidňuje, že nedostatek v systému byl okamžitě napraven. 

"Včera odpoledne kolem 17. hodiny mohlo dojít k výpadkům v systému spojených s aktualizací, tím pádem mohlo elektronické bankovnictví některým klientům ukazovat chybný zůstatek. Problém byl však našim IT oddělení do hodiny vyřešen a od dnešního rána nemám hlášenou žádnou chybu," tvrdí Hrubý. 

Máte stále špatný zůstatek?

Jestliže se vám stále zobrazuje špatný zůstatek na účtu, mělo by stačit jen aktualizovat aplikaci, popřípadě se do bankovnictví přihlásit znovu.

O žádných dalších problémech Spořitelna informace nemá, Pokud by však problém stále přetrvával, je možné, že jde o útok třetí strany. 

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Až budou v seriálech hrát muslimové. Strach Čechů z islámu se dá řešit i…

17.10.2018 09:28 české xenofobii a obavách z islámu a z muslimů se toho v posledních letech napsalo hodně. Chyběl…

Ovčáček zuří kvůli útoku aktivistky: Novodobí bolševici se už nezastaví…

17.10.2018 08:37 Polonahá aktivistka v úterý večer narušila mši, kterou v katedrále svatého Víta na Pražském hradě…

Známá tvář z ČT píše Zemanovi: Zde je 10 důvodů, proč si vás nevážím

16.10.2018 22:10 Aktualizováno Novinář Adam Komers, někdejší výrazná tvář České televize, poslal další otevřený dopis prezidentu…

Polonahá aktivistka s trnovou korunou narušila mši kardinála Duky

16.10.2018 20:39 Aktualizováno Aktivistka Aneta Petani dnes narušila mši, kterou v katedrále svatého Víta na Pražském hradě…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama