Klienty České spořitelny vyděsil chybný zůstatek

Doslova děsivé ráno dnes zažili někteří klienti u České spořitelny, když se jim zobrazila úplně jiná částka v jejich internetovém bankovnictví, popřípadě jim přišla na mobil formou SMS. Systém České spořitelny včera zaznamenal výpadek.

Přidejte svůj názor

Česká spořitelna

Doslova šokující zážitek čekal dnes ráno na mnoho klientů České spořitelny, kteří se od včerejšího večera chtěli dozvědět stav svého konta. Částka na displeji totiž vůbec nesoouhlasila s tou, která by na jejich účtu měla být. Mluvčí České spořitelny Filip Hrubý však klienty uklidňuje, že nedostatek v systému byl okamžitě napraven. 

"Včera odpoledne kolem 17. hodiny mohlo dojít k výpadkům v systému spojených s aktualizací, tím pádem mohlo elektronické bankovnictví některým klientům ukazovat chybný zůstatek. Problém byl však našim IT oddělení do hodiny vyřešen a od dnešního rána nemám hlášenou žádnou chybu," tvrdí Hrubý. 

Máte stále špatný zůstatek?

Jestliže se vám stále zobrazuje špatný zůstatek na účtu, mělo by stačit jen aktualizovat aplikaci, popřípadě se do bankovnictví přihlásit znovu.

O žádných dalších problémech Spořitelna informace nemá, Pokud by však problém stále přetrvával, je možné, že jde o útok třetí strany. 

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Za cenu dat si můžeme sami? Kraus si posvítil na slova ministryně a…

21.02.2019 08:18 Slova o ceně dat v České republice, která v České televizi před několika dny pronesla ministryně…

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.02.2019 16:35 Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby…

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.02.2019 20:08 Aktualizováno Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I…

Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

08.02.2019 21:58 Aktualizováno Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama