Jaromír Soukup to zakulatil: Barrandov bude týdně vysílat deset jeho pořadů

Televizní stanice Barrandov přichází s další novinkou – novou zpravodajskou relací Moje Zprávy. A uvádět ji nebude nikdo jiný než majitel a generální ředitel stanice v jedné osobě – Jaromír Soukup.

Přidejte svůj názor 31 komentářů

Jaromír Soukup (TV Barrandov)

Soukup už ve své televizi vystupuje v nejméně devíti pořadech. A většina z nich nese v názvu i jeho jméno - Takový byl týden J. S., Týden podle J. S., Instinkty J. S., Aréna J. S., Kauzy J. S., Jak dopadly Kauzy J. S., Duel J. S a Takhle tu žijeme. Každý týden navíc zpovídá prezidenta Miloše Zemana v pořadu Týden s prezidentem. 

Teď přibude desátý. Už v pondělí 29. října se ve 20:05 na Barrandově objeví nová zpravodajská relace – Moje zprávy. „Pořady, které generální ředitel Jaromír Soukup moderuje, patří dlouhodobě k nejsledovanějším formátům stanice, a tak televize Barrandov vychází svým divákům vstříc,“ tvrdí mluvčí Barrandova Marie Opálková.

Barrandov upozorňuje, že půjde o odlišný formát, než využívají ostatní stanice. „Diváci se mohou těšit na aktuální informace podané zcela odlišnou formou, než je v českém mediálním prostředí obvyklé. Žádné dlouhé vysvětlování, ale nadhled a extra velká porce ironie. Přesně taková bude nová zpravodajská relace,“ dodává Opálková.

Na nový pořad láká diváky i sám Soukup. „Nudí vás klasické televizní zprávy? Mě taky,“ říká v upoutávce. „Proto jsem pro vás připravil zprávy trošku jinak,“ slibuje.

Barrandov donedávna vysílal jinou zpravodajskou relaci s podobným názvem. Naše zprávy však Soukup na konci července zrušil. To vyvolalo pozornost Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, podle které je takový krok v rozporu s licencí, na jejímž základě Soukupova stanice vysílá. Podle ní má totiž Barrandov vysílat zprávy několikrát denně.

Vstupte do diskuze (31)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Známá herečka promluvila: Vedení země připomíná totalitu. Zeman a Babiš...

21.11.2018 11:21 Bývalá manželka moderátora a baviče Jana Krause Jana je nejen herečka, ale také výtvarnice. Je…

Proč zvýšení minimální mzdy není peklo? Z platu by měli lidé žít. Ne…

20.11.2018 22:54 Aktualizováno Komentář Petra Šulky – Dnes vláda rozhodla o zvýšení minimální mzdy na 13 350 korun. Je to vzrůst o…

Prezident Zeman pokřtil knihu Lánská obora v proměnách času

19.11.2018 19:49 Prezident Miloš Zeman dnes pokřtil knihu Lánská obora v proměnách času. Publikace připravovaná…

V ústavu, jehož pacientem byl Babiš mladší, hořelo

19.11.2018 19:13 V Klecanech u Prahy hořelo dnes večer v Národním ústavu duševního zdraví (NUDZ). Nikdo se nezranil,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama