Na Letné se otevře kluziště, bruslit venku se dá i jinde

Na pražské Letné naproti fotbalovému stadionu Sparty dnes začne fungovat kluziště pro veřejnost. Lidé si tam mohou zdarma zabruslit do 24. února.

Přidejte svůj názor 1 komentář

bruslení

V předvánočním čase se v hlavním městě postupně otevírají také další umělá kluziště pod širým nebem.

Bruslení na Letné pořádá několik let hlavní město Praha. Příchozí mohou využít služeb instruktorů, velký vytápěný stan s občerstvením, půjčovnu i broušení bruslí. Speciální doprovodný program bude na kluzišti na Mikuláše, před Vánocemi, na Nový rok či Valentýna. Školní skupiny by se podle organizátorů měly předem registrovat.

Zájemci mohou využít ledovou plochu o rozměrem 40 krát 15 metrů a oddělené dětské kluziště deset krát 15 metrů. Otevírací doba je denně od 09:00 do 21:00, jen na Štědrý den a Silvestra bude zkrácena.

Obyvatelé a návštěvníci Prahy mají během adventu a vánočních svátků i řadu dalších možností, kde si venku zabruslit. Umělé kluziště bývá třeba na Ovocném trhu, na Františku, v někdejších karlínských kasárnách nebo u několika obchodních center. Bruslení pro veřejnost nabízejí také zastřešené zimní stadiony.

Díky silným a dlouhotrvajícím mrazům měli Pražané v posledních letech možnost zabruslit si i na zamrzlých rybnících i ramenech Vltavy. Pohyb na přírodním ledu je ale na vlastní nebezpečí.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V pražských Lahovicích hořela stodola, oheň poškodil okolo stojící auta

18.12.2018 22:26 V pražských Lahovicích dnes večer hořela stodola, požár byl vidět i z několikakilometrové dálky.…

Stovky lidí dnes na náměstí Václava Havla uctily památku exprezidenta

18.12.2018 20:14 Aktualizováno Z náměstí Václava Havla v centru Prahy vyšlo dnes krátce po 18:00 zhruba 200 lidí na pochod s…

Zavoral čelí kritice. My naše instituce nevlastníme, vzkazuje mu ředitel…

18.12.2018 16:39 Na hlavu generálního ředitele Českého rozhlasu se v posledních dnech snáší kritika. Svůj otevřený…

Plagiáty lámou vazy. Po ministrech má problém i uznávaný český profesor

18.12.2018 15:36 Aktualizováno Profesor Filozofické fakulty Univerzity Karlovy Martin Kovář čelí podezření z plagiátorství. Kovář…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama