V Jihlavě hoří hala plná elektroodpadu, jeden zraněný

V Jihlavě hasiči stále likvidují požár elektroodpadu v hale v jihlavské části Hruškové Dvory, který byl ohlášený krátce před 17:00.

Přidejte svůj názor

Hasiči v akci, ilustrační foto

 Jednoho zraněného člověka předali záchranářům. Odpad vyvážejí nakladačem na volné prostranství, kde ho rozhrnují a prolévají vodou. Podle prvního předpokladu vyšetřovatele převýší škoda dva miliony korun, řekla ČTK mluvčí hasičů Petra Musilová před 20:00.

U požáru zasahovalo několik jednotek hasičů s cisternovými stříkačkami. "Jeli jsme k jedné osobě, která byla nadýchaná kouřem, byla při vědomí," řekla ředitelka krajských záchranářů Vladislava Filová.

Zásah hasičů zpočátku komplikovalo husté zakouření haly. Na místo požáru, kde působí společnost Enviropol, měli dovedenou dálkovou dopravu vody z Heroltické ulice.

Některé jednotky už velitel zásahu odeslal zpátky na základny, uvedla mluvčí. O události hasiči informovali i orgány na ochranu životního prostředí.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.02.2019 16:35 Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby…

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.02.2019 20:08 Aktualizováno Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I…

Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

08.02.2019 21:58 Aktualizováno Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své…

O List Jaromíra Soukupa není zájem? Místo podpisů k registraci sklízí…

08.02.2019 12:28 Jaromír Soukup sice oznámil, že založil politické hnuté List Jaromíra Soukupa, aby ale mohl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama