Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své show poukázal na to, co se dnes děje ve světě kolem soutěží krásy či debat ohledně třetího pohlaví. Podle něj se ale takové snahy o to, aby se měli všichni dobře, mohou pořádně zvrtnout.

Přidejte svůj názor 172 komentářů

Jan Kraus

„Zrovna jsem si v šatně říkal – nevím, jestli jste si toho taky všimli – co se všude vyskytuje toho dobra, dobráctví, toho korektního počínání. Všichni se starají o to, aby všechno všude bylo korektní. Dneska jsem někde zahlídl, že soutěž žen miss, kterou už v Americe zrušili, protože to je genderově nepřijatelné, je jako přehlídka dobytka. Že prý proč to ty ženy dělají,“ vysvětloval Kraus, na co narazil v médiích.

To je prý ale jen začátek. „Školy v Německu zakládají všude, i na základních školách, toalety pro třetí pohlaví. Já jsem v sobě odhalil čtvrté. Kde já to budu mít? Všechno je korektní a tak strašně spořádané, až je to trošku nesnesitelné. Vybavuje se mi pořekadlo, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.“ přiznal moderátor.

Stejně tak se mu prý vybavuje podstatná část jeho života. „Těch zhruba 35 let, kdy jsem žil v reálném socialismu, který spěl ke komunismu. V tom nejlepším z nejlepších systémů, které jsme vymysleli proto, aby nebyly války, aby si byli lidé rovni a měli se dobře. A skončilo to na tom, že nebyl ani hajzlpapír. Varuju před tím, varuju, varuju, protože tolik dobra v lidech určitě není, věřte mi,“ upozorňuje moderátor.

Vstupte do diskuze (172)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Za cenu dat si můžeme sami? Kraus si posvítil na slova ministryně a…

21.02.2019 08:18 Slova o ceně dat v České republice, která v České televizi před několika dny pronesla ministryně…

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.02.2019 16:35 Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby…

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.02.2019 20:08 Aktualizováno Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I…

O List Jaromíra Soukupa není zájem? Místo podpisů k registraci sklízí…

08.02.2019 12:28 Jaromír Soukup sice oznámil, že založil politické hnuté List Jaromíra Soukupa, aby ale mohl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama