Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své show poukázal na to, co se dnes děje ve světě kolem soutěží krásy či debat ohledně třetího pohlaví. Podle něj se ale takové snahy o to, aby se měli všichni dobře, mohou pořádně zvrtnout.

Přidejte svůj názor 172 komentářů

Jan Kraus
doporučujeme

„Zrovna jsem si v šatně říkal – nevím, jestli jste si toho taky všimli – co se všude vyskytuje toho dobra, dobráctví, toho korektního počínání. Všichni se starají o to, aby všechno všude bylo korektní. Dneska jsem někde zahlídl, že soutěž žen miss, kterou už v Americe zrušili, protože to je genderově nepřijatelné, je jako přehlídka dobytka. Že prý proč to ty ženy dělají,“ vysvětloval Kraus, na co narazil v médiích.

To je prý ale jen začátek. „Školy v Německu zakládají všude, i na základních školách, toalety pro třetí pohlaví. Já jsem v sobě odhalil čtvrté. Kde já to budu mít? Všechno je korektní a tak strašně spořádané, až je to trošku nesnesitelné. Vybavuje se mi pořekadlo, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.“ přiznal moderátor.

Stejně tak se mu prý vybavuje podstatná část jeho života. „Těch zhruba 35 let, kdy jsem žil v reálném socialismu, který spěl ke komunismu. V tom nejlepším z nejlepších systémů, které jsme vymysleli proto, aby nebyly války, aby si byli lidé rovni a měli se dobře. A skončilo to na tom, že nebyl ani hajzlpapír. Varuju před tím, varuju, varuju, protože tolik dobra v lidech určitě není, věřte mi,“ upozorňuje moderátor.

Loading...
Vstupte do diskuze (172)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Třetina Čechů je s EU nespokojena. Většina lidí v něm vidí výhody

23.04.2019 19:13 Přibližně třetina lidí v České republice zastává názor, že členství v Evropské unii má více nevýhod…

loading...

Většina Čechů je spokojených, naštvaných jen desetina, uvedl průzkum

18.04.2019 17:40 Více než dvě třetiny lidí v Česku jsou spokojené se svým životem, naopak nespokojená je necelá…

Počasí na Velikonoce? Sluníčko a teploty přes dvacet stupňů

18.04.2019 12:42 Velikonoce klepou na dveře a předpověď počasí ukazuje, že budou stát za to. Česko zasáhnou horké…

Zpěvák Hejma promluvil o uprchlících a brexitu. Pak vytáhnul Československo

17.04.2019 11:07 Aktualizováno Zpěvák Ondřej Hejma komentoval zásadní politický problém Velké Británie. Přirovnal ho k rozpadu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama