Zděšený Kraus: Tady jde o něco skutečně nebezpečného. Prosím vás, zastavme to

Moderátor a bavič Jan Kraus se hned na začátku své show vrátil k hojně diskutovanému útoku na Ladislava Jakla. Podle něj je jasné, že se situace u nás zhoršuje. Vyzval proto Čechy, aby se podobné násilí pokusili zastavit.

Přidejte svůj názor 142 komentářů

Kraus, Jan
doporučujeme

„Dneska musí začít hnusnou zprávou. Nedí mi to, nemůžu jinak. Pana Ladislava Jakla napadli v metru, když si četl v mobilu nějaké zprávy s výkřikem: 'Ty jsi ten lídr SPD', což je Strana přímé demokracie Tomia Okamury,“ vysvětloval na úvod své show Jan Kraus, který popletl název hnutí Svoboda a přímá demokracie.

Připomněl, že Jakl je člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, který byl nedávno zvolen právě díky nominaci SPD. „Pomlátili ho, pohmoždili,“ shrnul Kraus. Zdůraznil také, že v životě snad nemá většího názorového odpůrce než je právě Jakl.

„Nikdy jsme se neshodli skoro v ničem. Ale nikdy jsem k němu nechoval nenávist. Považuju to za krajně nebezpečné. Nedávno jsme tu měli aféru pana Dominika Feriho, kde se můžeme utěšovat, že šlo možná o opilecké nedorozumění," připomněl další podobnou aférku Kraus. 

To se ale v případě Jakla rozhodně říct nedá. „Tady jde o něco skutečně nebezpečného. Prosím vás, zastavme to. Protože pokud se začneme třískat na politické názory, oheň, který z toho vznikne, nemusíme nikdy uhasit,“ dodal vážným hlasem moderátor.

Loading...
Vstupte do diskuze (142)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zoo Brno láká návštěvníky na tyhle krásné korsaky

14.06.2019 12:56 Návštěvníci brněnské zoo se mohou těšit na korsaky - drobné lišky ze Střední Asie, které zoo…

IGNIS BRUNENSIS 2019: Husí kůže z norského ohňostroje v Brně

12.06.2019 23:43 Na závěr hlavní soutěže festivalu Starobrno Ignis Brunensis 2019 předvedli svoji ohňostrojnou show…

Důchodci v nebezpečí? Už tento týden jim hrozí vážné problémy kvůli počasí

11.06.2019 22:21 Aktualizováno Česko má před sebou řadu dalších tropických dní, které mohou uškodit zejména seniorům a starším…

IGNIS BRUNENSIS 2019: Filipínští Platinum Fireworks s jazzovým ohňostrojem…

09.06.2019 08:41 Filipínský ohňostroj rozzářil Brněnskou přehradu. Jako druzí se v hlavní soutěži festivalu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama