Karel Gott zpíval o h*vnu! Nesnášel jsem ho! Po útoku politiků a novinářů se ozval Ovčáček

Karel Gott o víkendu oslavil 80. narozeniny. Média se jeho životnímu jubileu věnují ze všech možných stran. Například server irozhlas.cz analyzoval písně, které slavík nahrál a nazpíval během své dlouholeté kariéry. Tím ale na sociálních sítích vyvolal pořádné peklo.

Přidejte svůj názor 128 komentářů

Karel Gott
doporučujeme

Karel Gott ve svých písních zpívá především o lásce. „V průběhu své téměř šedesát let trvající kariéry nahrál Karel Gott hodně přes tisíc písní. Jak ukazuje analýza jejich textů, většinou byly o lásce,“ píše se na Twitteru Radiožurnálu.

Na příspěvek zareagovala řada diskutujících, mezi nimi i známý novinář a politický komentátor Jindřich Šídlo. Ten dal jasně najevo, že Gottovy písně za příliš kvalitní nepovažuje. „Já myslím, že byly především o h**nu,“ rýpnul si na twitteru.

Tím některé zpěvákovy fanoušky pobouřil a tak se Šídla na twitteru ptali, jestli „láska je hovno“. I na to měl ovšem Šídlo odpověď. „Ne, to jistě není. Ty písně bohužel jo,“ vysvětloval s tím, „ať si každý poslouchá, co chce, ale Gottovy texty – zvlášť ze 70. a 80. let – jsou sbírka úplných banalit“.

Za pravdu mu dal i europoslanec ODS Jan Zahradil, který se přiznal, že v mládí Gotta nesnášel. „S tím je ovšem nutné souhlasit. Dodal bych, že i ta hudba. Jak já to coby puberťák nesnášel, a valilo se to tehdy odevšud, zejména v 70. letech,“ poznamenal Zahradil.

Šídla a další kritiky se na sociálních sítích pokusil usadit mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček, který připomněl jednu ze známých Gottových písní. „Můj bratr Jan. Nic více není třeba říkat. A poslouchat ty šídly a jiné idioty,“ rýpnul si Ovčáček.

Tím ale neskončil. „Dr. Gustáv Husák říkal v roce 1988, že zůstal jako hov.o u cesty. Nikdo netušil, že v roce 2019 takových zůstává větší množství. Liberálních a urážejících skutečného Mistra. Plno Biľaků...“ vzkázal kritikům Gotta mluvčí Hradu.

Loading...
Vstupte do diskuze (128)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Michal Horáček: Máme tu blok Babiš-Zeman a prezident je silnější. Možná…

22.08.2019 10:05 Michal Hašek byl v době prezidentské kampaně velmi aktivní, na rozdíl od dalších neúspěšných…

Jan Hrušínský o roce 1968: Po silnici se valily tanky s ozbrojenými Rusáky…

22.08.2019 09:09 Se vzpomínkou na 21. srpen 1968 se podělil také herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.…

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama