Televizní pořad Jiřího Ovčáčka dostal název. Jak se bude talkshow jmenovat?

Diskuzní pořad hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, na který před několika dny upozornil server EuroZprávy.cz, dostal svůj název. Bude se jmenovat Talkshow Jiřího Ovčáčka. Vyplývá to z programové nabídky televize Barrandov na letošní podzim.

Přidejte svůj názor 146 komentářů

Jiří Ovčáček
doporučujeme

Vznik nového televizního pořadu s jeho osobou v hlavní roli oznámil Ovčáček před několika dny na twitteru. Pořad, který bude běžet na televizi Barrandov, ale tehdy neměl ohlášený název. 

Sdělit ho nechtěl ani sám Ovčáček. Serveru EuroZprávy.cz ale prozradil, že pořad bude mít diskuzní formát. On sám bude talk show, které jsou v Česku dlouhodobě populární, moderovat. 

Jak ale vyplývá ze zveřejněného podzimního programového schématu, pořad se bude jmenovat Talkshow Jiřího Ovčáčka a televize Barrandov jeje bude vysílat každou středu večer, počínaje koncem srpna.

Češi si na název dokonce mohli vsadit, a jak se ukázalo, sázkové kanceláře se strefily. Jako nejpravděpodobnější název se v kursu 2:1 jevil podle Fortuny Talkshow Jiřího Ovčáčka, který se nakonec potvrdil.

Ve hře ale byla i varianta Co týden dal Jiřímu Ovčáčkovi (40:1), Jiří pátrá radí informuje (1000:1) nebo třeba Teď vaří šéf Ovčáček (150:1). Naopak nejméně pravděpodobný byl s kursem 9999:1 Fíkus Jaromíra Soukupa.

Pořad se díky svému formátu nevyhne ani politice, ta ale nebude jeho jedinou náplní. "Zvát budu zajímavé hosty - umělce, politiky, vědce nebo třeba spisovatele," uvedl pro EuroZprávy.cz hradní mluvčí.

Pro Ovčáčka půjde o první zkušenost s moderováním diskuzního pořadu na televizních obrazovkách. S novinářskou a mediální prací má ale bohaté zkušenosti. 

V minulosti působil jako redaktor Haló novin, Blesku a Práva. Pracoval také jako zástupce ředitelky tiskového odboru Úřadu vlády a v sekci public relations a marketingu ČSSD. Od roku 2013 zastává pozici mluvčího prezidenta republiky.

Loading...
Vstupte do diskuze (146)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Michal Horáček: Máme tu blok Babiš-Zeman a prezident je silnější. Možná…

22.08.2019 10:05 Michal Hašek byl v době prezidentské kampaně velmi aktivní, na rozdíl od dalších neúspěšných…

Jan Hrušínský o roce 1968: Po silnici se valily tanky s ozbrojenými Rusáky…

22.08.2019 09:09 Se vzpomínkou na 21. srpen 1968 se podělil také herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.…

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama