Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše generace musí vychcípat

Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana. Teď se opřela tvrdě nejen do nich, ale i do Čechů, kteří je volí. Podle ní bude třeba, aby její generace, která podle všeho hnutí ANO volí, "vychcípala".

Přidejte svůj názor 368 komentářů

Holubová, Eva
doporučujeme

Holubová patří k těm celebritám, které často a rády komunikují s lidmi přes instagram. „Mám to ráda, neboť se díky tomu dostávám mezi normální lidi, mohu si s nimi povídat. Nemám čas na to, abych šla do hospody,“ přiznala v rozhovoru pro DVTV. Právě tam píše a diskutuje nejen o své práci a volném čase, ale i o politice.

Herečka dává jasně najevo, že se současnou situací spokojená není. „Demokracii cítím jako občanskou povinnost. Jsem z generace, které lhali o minulosti, bála se budoucnosti a štvala ji přítomnost,“ připomíná.

„Pak jsem se seznámila s Olgou Havlovou a pod jejím vlivem jsem se ze sametové revoluce vydrápala jako občanka. A já už si to nedám vzít,“ zdůrazňuje herečka, který tvrdě vystupuje proti současné vládní garnituře. „Musí se pořád bránit, i když vás to štve,“ burcuje, že lidé za svobodu bojovali i mnohem víc. 

Na premiérovi Andreji Babišovi (ANO) nenechala nit suchou. Nechápe prý, jak může chtít řídit stát jako firmu. „To on je můj zaměstnanec, nechápu, že ho lidi volí,“ diví se. Podle ní Babiše zřejmě volí právě její generace. „Asi musíme vychcípat a musí nastoupit noví bojovníci,“ posteskla si. „Ale lidi možná chtějí zapomenout, jsou to zdevastovaný mozky,“ dodala. 

Loading...
Vstupte do diskuze (368)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Do brněnské zoo dorazila samička pandy červené

19.09.2019 13:54 K Mezinárodnímu dni pand červených dostala brněnská zoo dlouho očekávaný dárek. Samce pandy červené…

Dagmar Pecková promluvila: Babišovci mě chtěli zlikvidovat, tak si…

18.09.2019 00:37 Aktualizováno Mezzosopranistka Dagmar Pecková skončila jako operní pěvkyně. V rozhovoru s Pavlem Štruncem pro web…

Zahrada Čech 2019 probíhá v Litoměřicích. Co vás potěší?

15.09.2019 09:51 V Litoměřicích v pátek odstartoval začal tradiční podzimní veletrh Zahrada Čech. Největší prodejní…

Ruské sankce kvůli soše? Za trest by si mohli odvézt Zemana i s jeho…

13.09.2019 17:56 Aktualizováno Sochu sovětského maršála Ivana Koněva z mizí z Prahy 6, nahradí ji nový památník osvobození…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama