VIDEO: Romové zmlátili a okradli politika. On byl obviněn z výtržnictví

Louny – Situace na severu Čech je stálé velmi napjatá. Oběťmi se stávají nejen děti, důchodci nebo obyčejní kolemjdoucí, ale nově i politici. Předseda politické strany Severočeši.cz se tak zřejmě stal prvním veřejným činitelem, na kterého místní Romové zaútočili. O podrobnostech informuje on-line deník Blesk.

Petr Srkal, Severočeši.cz
doporučujeme

K incidentu došlo v noci ze čtvrtka na pátek, kdy se sedmačtyřicetiletý Petr Srkal vracel z právě ukončené schůze pěšky, jelikož mu neznámý pachatel ukradl kolo. Na cestě po Husově ulici telefonoval se svou přítelkyni, kdy najednou se před nim objevil neznámý pár. Podle jeho slov mu Rom vyrazil mobil z ruky, který následně sebrala žena. 

Neohrožený politik se však nenechal zastrašit a došel si pro svůj mobil přímo do romské ubytovny. Tam se ale setkal s velkým odporem. Místní Romové ho doslova prohodily skleněnou výplní. Srkal musel poté vyhledat lékařskou péči. Podle všeho má otřes mozku a otevřené rány na různých částech těla. Jak sám ve veřejnosti určeném videu podotýká, šel ze Žatce na výše uvedené místo činu pěšky 25 km a opět se pokusil o navrácení svého majetku. 

Na pana Srkala zřejmě někdo zavolal policii a předseda lounské politické strany se nestačil divit. „Nyní jsem se vrátil z policie a podepsal jsem obvinění. Obvinili mě,“ prozradil. Policie ho totiž označila za výtržníka. Zpověď napadeného politika můžete shlédnout zde:

Témata: Romové
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: V Praze se po třech letech otevřela nová trojská lávka

26.10.2020 06:28 V hlavní městě byla otevřena lávka mezi Císařským ostrovem a Trojou, která nahradila konstrukci…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama