Nominujte svého psa do ankety Statečné psí srdce

Praha - Do ankety Statečné psí srdce mohou lidé nominovat psy, kteří zachránili lidský život. Druhý ročník ankety vyhlásily dnes časopis Psí kusy a Magazín Rescue Report. Nominace je možné zasílat do 29. února do 12 hodin.

Přidejte svůj názor

371

Soutěžní kategorie jsou čtyři: Záchranný čin služebních psů, Záchranný čin laiků, Spící srdce (ocenění in memoriam) a Pomáhající srdce - dlouhodobě pomáhající psi. O vítězích jednotlivých kategorií rozhodne odborná porota.

"V době, která je čím dál bohatší na příběhy se špatným koncem, lidské chyby a špatná rozhodnutí, chceme ukázat, že na to pomáhat a zachraňovat lidské životy stačí čtyři tlapy, huňaté tělo a oddané a přátelské srdce," uvedl šéfredaktor časopisu Psí kusy Dušan Stuchlík.

Přihlašovat psy je možné prostřednictvím adresy www.statecnepsisrdce.cz. "Do projektu jsou zapojeni jak odborníci z různých bezpečnostních a záchranářských profesí, tak široká veřejnost," uvádí se na stránkách projektu.

Nominovat psa je přitom snadné - stačí vyplnit jednoduchý formulář. V něm uvedete své jméno, adresu a kontakt a poté krátce shrnete příběh vašeho psa, v němž uvedete, proč by měl vyhrát právě on.

Témata: Zvířata | anketa
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zeman nikdy můj respekt mít nebude. Je vulgární a protiústavní, spustila…

16.12.2018 20:22 Aktualizováno Herečka Aňa Geisterová se netají tím, že nepatří k fanynkám českého prezidenta Miloše Zemana. Na…

Jaká byla sledovanost letošní StarDance? ČT zveřejnila zajímavá čísla

16.12.2018 12:53 Aktualizováno Dosavadní díly letošní řady zábavné soutěže StarDance sledovalo v průměru 1,45 milionu diváků, což…

Čím dál víc se dopujeme antidepresivy. Češi přitom patří k méně…

16.12.2018 11:34 Občané České republiky patří k nejméně depresivním národům na světě, alespoň to o sobě sami tvrdí.…

Hrušínský si zanadával: Voliči hnutí ANO! Děkujeme vám! Kvůli vám je tady…

15.12.2018 22:00 Aktualizováno Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský si zadanával nad situací na českých dálnicích i…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama