Svoboda oddal novomanžele svatby za milion korun

Praha - Vítěze soutěže Svatba století za jeden milion korun oddal v sobotu v poledne pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS). Svatební obřad Jana Lhotky a Lenky Wolajnykové proběhl v zaplněném Primátorském salonku Obecního domu v Praze.

Přidejte svůj názor

371

"Láska v sobě skrývá energii, vášeň, respekt i pochopení. Ať je vám vaše vzájemná láska průvodkyní společným životem," popřál novomanželům Svoboda. Připomněl přitom slova renesančního básníka a autora Božské komedie Dante Alighieriho, podle kterého láska dovede pohnout sluncem i hvězdami.

Nevěsta měla šaty půjčené od návrhářky Blanky Matragi, ženich získal zdarma svatební oblek. Novomanželé se nemuseli starat ani o šperky, snubní prsteny nebo služby vizážistů. Teď je čeká svatební noc v pražském hotelu Kempinski a cesta na safari do Keni.

Soutěž Obecního domu a restaurace Art Nouveau probíhala poslední dva měsíce loňského roku a jejím účastníkům stačilo poslat dvacetikorunovou SMS se správnou odpovědí na dotaz související se Svatebním veletrhem. Ten probíhá v Obecním domě od pátku až do neděle.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko je ráj pro důchodce, v Praze potkáte jen Afričany a Asiaty. Takhle o…

10.12.2018 22:11 Aktualizováno Česká republika a obzvláště Praha patří mezi turisty oblíbené destinace. Zdejší zákony nejsou tak…

Poprask kvůli StarDance: Češi chtějí vyhazov moderátorů, na internetu…

10.12.2018 22:10 Aktualizováno Sobotní večer se stejně jako několik předchozích nesl ve víru oblíbené soutěže StarDance, Tentokrát…

V Národní muzeu se desítky let ukrýval světový unikát. Vůbec nikdo o něm…

10.12.2018 13:17 Vědci z Národního muzea, Přírodovědecké fakulty UK a Geologického ústavu AV ČR oznámili ve vědeckém…

Ovčáček pro EZ reaguje na video s Harrym Potterem a Zemanem: Co vzkázal…

10.12.2018 12:38 Včera zveřejněné parodické video reklamního režiséra Michala Orsavy neuniklo ani Pražskému hradu.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama