Nejoblíbenějším e-shopem v letošním roce je Parfums.cz

Praha - Vítězem Ceny popularity a nejoblíbenějším e-shopem roku se stal internetový obchod Parfums.cz, ten obhájil prvenství již potřetí v řadě. V pátek o tom informoval internetový srovnávač Heureka.cz s tím, že o vítězi rozhodlo téměř 83 tisíc hlasujících.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

"Tak jako každý rok, i letos si soutěž Shop Roku kladla za cíl vyhlásit nejkvalitnější a nejoblíbenější e-shopy roku 2012, proto byla již tradičně rozdělena na dvě části. Obchody tak mohly získat ocenění Cena kvality nebo Cena popularity,“ uvedli organizátoři soutěže ze serveru Heureka.cz

Cena popularity je cenou internetových uživatelů, kteří za celý srpen 2012 hlasovali pro své nejoblíbenější e-shopy na stránkách www.shoproku.cz. Celkem bylo uděleno 82 920 hlasů, ze kterých vzešlo deset finalistů a následně vítěz, Parfums.cz.

Cena kvality je cenou zákazníků, která je udělována na základě hodnocení skutečných zákazníků, kteří nakoupili v období od 1. 9. 2011 do 31. 8 2012 v jednom ze 7349 internetových obchodů zapojených do služby "Ověřeno zákazníky" nákupního rádce Heureka.cz. Tento rok o vítězích a finalistech všech 18 kategorií rozhodovalo 1 827 572 vyplněných dotazníků spokojenosti.

Na českém trhu v současné době působí přibližně 34 tisíc internetových obchodů. "Mezi tolika obchody je těžké se zorientovat a určit, kterému z nich budeme důvěřovat. Právě z toho důvodu toto ocenění udělujeme," vysvětluje Kamil Demuth z internetového srovnávače Heureka.cz a dodává: "Protože v této anketě hlasují reální kupující, jsou její výsledky objektivní a cena je pro nové zákazníky znamením, že e-shop jedná se zákazníky férově. Zároveň je skvělou zpětnou vazbou pro samotné obchody, které mohou reagovat na podněty zákazníků a zlepšovat tak svoji pozici."

Soutěž každoročně pořádá nákupní rádce Heureka.cz, který radí při výběru produktů a ověřených obchodů ze všech oblastí nakupování. V loňských ročnících se na předních příčkách umístily mimo jiné Parfums.cz, Alza.cz, Mall.cz, eProton.cz, Sportisimo, Parfemy-Elnino.cz, Pneumatiky.cz nebo Kosmas.cz. Účast v anketě je pro e-shopy zdarma.

Témata: e-shopy
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.02.2019 16:35 Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby…

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.02.2019 20:08 Aktualizováno Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I…

Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

08.02.2019 21:58 Aktualizováno Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své…

O List Jaromíra Soukupa není zájem? Místo podpisů k registraci sklízí…

08.02.2019 12:28 Jaromír Soukup sice oznámil, že založil politické hnuté List Jaromíra Soukupa, aby ale mohl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama