Lůza má svého hrdinu, myslí si Macek. Je jím střelec na prezidenta

Praha – Z Pavla Vondrouše se stala modla lůzy, myslí si glosátor Miroslav Macek. Kritizuje, že nikdo nepídí po minulosti střelce na prezidenta. Přitom existují indicie, že nepatřil ke vzorným občanům.

Útok na prezidenta Klause

Vondrouš na prezidenta zaútočil airsoftovou pistolí a prezidentovi způsobil několik krvavých oděrek. Svůj útok odůvodnil tím, že současná vláda vyhladověla třetinu národa.

Bývalý místopředseda ODS Macek ve své kritice, která míří především na média, položil několik otázek na život střelce.

„V jaké rodině a v jakém prostředí ten člověk vyrůstal? Podle jeho písemného projevu na facebooku se nezdá, že byl veden ke vzdělání, podle vyjádření sousedů, že „byl tak trochu bordelář“, zřejmě ani k pracovitosti ne. Jaký byl zaměstnanec? Jak si doplňoval či nedoplňoval kvalifikaci, jak se snažil zlepšít svoje pracovní postavení a příjmy? Byl někdy nezaměstnaný? Co případně v té době podnikal, aby zlepšil svoji příležitost na trhu práce? Jakou dobu případně trávil nicneděláním na sociálních dávkách? Jinak řečeno, jakou měrou si za svoje „vyhladovění“ může sám? Jakou měrou přispěl on sám rukou k dílu, aby tento stát prosperoval ekonomicky i společensky?“ ptá se Macek.

Na konci svého textu Macek tvrdí, že „podle ohlasu na sociálních sítích si totiž v Pavlu Ondroušovi logicky našla svého hrdinu lůza…“.

Lidé dnes mohou na Brněnské přehradě navštívit zázemí lodní dopravy

11.09.2021 06:52 K 75. výročí zahájení lodní dopravy na Brněnské přehradě dnes připravil brněnský dopravní podnik…

Související:

Právě se děje

reklama