Dcera expremiéra a milionáře Grosse je hvězdičkou muzikálu Bídníci

Praha - O expremiérovi a milionáři z Floridy Stanislavu Grossovi se moc nemluví. Po skandálu s neprůhledným financováním bytu a pohádkového zbohatnutí se stáhl do ústraní. Zato jeho desetiletá dcerka Natálka pomalu proniká do showbyznysu.

Stanislav Gross s manželkou Šárkou

Bulvární deník Blesk přišel s informací, že malá Natálka zpívala na narozeninách Michaely Noskové. Tím ale její pěvecká kariéra nezačala. Dcera expremiéra Grosse již dva roky účinkuje v muzikálu Bídníci.

Od té doby je podle deníku stálou zpěvačkou Divadla Hybernia, kde Nosková slavila narozeniny. V hledišti byl i její otec Stanislav a ženou Šárkou a druhou dcerou.

Stanislav Gross byl nadějnou hvězdou ČSSD. Po pádu Špidlovy vlády převzal vedení strany i vlády. Pak ale praskl skandál s nákupem bytu, který nedokázal vysvětlit. Poté z politiky odešel a vydělal, opět bez vysvětlení, desítky milionů na handlu s akciemi společnosti Moravia Energo.

V roce 2008 také koupil luxusní byt na Floridě za 13 milionů korun.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje