Exšpion Randák je v čele nezákonné party fízlů? Tvrdí to lidé blízcí "šachtovcům"

Praha - Iniciativa Vaše svoboda nemá moc v lásce Karla Randáka a Nadační fond proti korupci. Aby také ne. Stojí za ní advokáti z bývalé kanceláře Šachta & Partners, která figuruje v kauze pražského dopravního podniku.

Karel Randák

Vaše svoboda se specializuje na obranu lidí, kteří jsou nelegálně odposloucháváni, nebo jsou proti nim jinak shromažďovány kompromitující informace. V současné době sleduje iniciativa vývoj kauzy exšpiona Karla Randáka.

Ten je stíhán pro zveřejnění odměn spolupracovnice Petra Nečase Jany Nagyové. Výplatní pásky měl totiž získat nelegálně.

Iniciativa mluví o Randákovi velmi zostra. "Policie obvinila jednu z nyní již bývalých asistentek Jany Nagyové z vynesení citlivých materiálů mimo Úřad vlády. Ta je poté údajně předala do rukou Karlu Randákovi, který skrz ně měl vydírat i samotného premiéra. Když mu tento plán A nevyšel, přistoupil k podlému bodu B – zveřejnění. Jak typické pro nelegálního fízla," píše na svém webu.

Randáka a jeho spolupracovníky pak nazývají nezákonnou partou fízlů.

Témata: Randák, Karel | NFPK

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje