Legendární českou Tatrovku vytunelovali! Policii to bylo jedno

Praha - Legendární Tatrovka je v problémech a to nemalých. Je na ní totiž uvalená exekuce. Podle advokáta Václava Lásky byla vytunelovaná.

Václav Láska

Tatra prý nepřežila doslova kontinuální tunelování. Sám Láska na to upozorňoval již před dvěma lety, kdy měl společnost ničit indický spolumajitel. "Pan Rishi z titulu spolumajitele Tatrovky prodával vozy pod výrobní cenou své britské společnosti. Ta je pak obratem za trojnásobek prodávala indické armádě," uvádí.

Sám podal trestní oznámení. Zatímco indická strana to využila ke stíhání vojenských generálů, česká policie mu prý celou věc hodila na hlavu.

"Smutné je, že v době mého oznámení se plánoval ještě další obchod, na kterém měla Tatrovka prodělat další desítky miliónů. Upozorňoval jsem na to policii. Nekonala. Pan Rishi obchod úspěšně dokončil a Tatrovka končí v exekuci," smutní Láska.

Tatrovka podle něj nemohla přežít, když pět let soustavně prodávala pod cenou a tím se zadlužila u svých dodavatelů, kteří teď požádali o exekuci firmy.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje