Radek John v TV odhalil tunel za 1000 miliard korun!

Praha - Radek John dnes večer restartoval svoji novinářskou kariérou a připravil si opravdovou bombu. Pro TV Barrandov natočil reportáž o tunelu za 1 000 miliard korun.

Radek John, moderátor pořadu "Bez cenzury"

Radek John v rozhovoru pro Týden.cz doslova prohlásil: "Startujeme reportáží, kterou jsem točil já a to největším tunelem v dějinách České republiky od roku 1989, kdy lidé přišli o tisíc miliard korun. Jde o státní podporu solárních elektráren. Ukážeme, kdo za tento tunel od roku 2005 může".

John, který se vzdal vedení strany Věci veřejné a z jejího čela zcela odešel, bude moderovat pořadu Bez cenzury. Vedle toho je také dramaturgem a šéfem týmu publicistů tohoto pořadu.

Mnoho lidí se kouká nelibě, že si John ponechal mandát poslance, když se vrací k novinařině. Sám John to odůvodňuje kvůli tomu, že kdyby ze sněmovny odešel, tak by se poslancem stal ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský z konkurenční strany LIDEM.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje