Novinář Radek John? První díl - totální propadák!

Praha - Bývalý ministr vnitra a předseda Věcí veřejných Radek John (58) začal pracovat opět jako novinář. Snaží se navázat na úspěch pořadu Na vlastní oči, od tohoto týdne moderuje investigativní formát televize Barrandov Bez cenzury. Jak ovšem informuje server digizone.cz, první díl zaujal jen 145 tisíc diváků.

Radek John, moderátor pořadu "Bez cenzury"
doporučujeme


Ukázka z pořadu "Bez cenzury"
Zdroj: YouTube

Radek John odhadoval, že jeho pořad zaujme stovky tisíc diváků - že jich bylo jen 145 tisíc, musí být pro něj obrovské zklamání. Podíl na publiku byl pouze 3,43 %.

Vysílání investigativního pořadu v hlavním vysílacím čase od 20 hodin je nezvyklé, sledovanější byl v době vysílání Bez cenzury i kupříkladu začátek prvního poločasu osmifinálového utkání fotbalové Ligy mistrů mezi Manchestrem United a Realem Madrid - na Prima Cool měl 314 tisíc diváků.

V prvním díle Bez cenzury se Radek John věnoval státní podpoře solárních elektráren (to v rozhovoru pro server týden.cz označil za "největší tunel v dějinách České republiky od roku 1989"). Dále pořad informoval o životě na nočním Václavském náměstí a o kontroverzním slovenském zákoně, podle kterého musí být každý nalezený pes utracen do 60 dnů, pokud se o něj nikdo nepřihlásí.

John pořadu šéfuje, schvaluje reportáže, dělá dramaturgii, moderuje, případně i natáčí. Sledovanost v dalších týdnech ukáže, zda se Johnův novinářský comeback podařil.

Témata: John, Radek
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama