Zeman zaskočil celý národ: Těsně před slibem políbil Lucii Bílou

Praha - Spoustu lidí překvapil Miloš Zeman těsně před tím, než nakráčel k pultíku a složil slavnostní prezidentský slib. Políbil totiž Lucii Bílou!

Přidejte svůj názor 31 komentářů

Lucie Bílá
doporučujeme

Známá zpěvačka a dlouholetá podporovatelka Zemanova předchůdce Václava Klause je jednou z přibližně 600 hostů, kteří slavnostní ceremoniál sledují přímo ve Vladislavském sále.

Miloš Zeman vyhledal Lucii Bílou hned poté, co do sálu vešel. Zastavil se u ní a políbil jí ruku. Až poté pokračoval dál a posadil se vedle manželky Ivany a dcery Kateřiny.

Zemanova inaugurace odstartovala v devět hodin ráno, kdy dorazil v koloně tmavých aut do areálu Hradu. O hodinu později začal přímo slavnostní ceremoniál, při němž Miloš Zeman složil slavnostní přísahu a stal se tak oficiálně třetím českým prezidentem.

Poté přednesl svůj inaugurační projev, který trval přibližně 20 minut. Narozdíl od svých předchůdců mluvil pouze po paměti, bez psaných podkladů.

Loading...
Vstupte do diskuze (31)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Chcete se mít v důchodu dobře? Studie ukázala, kam se musíte odstěhovat

13.10.2019 22:10 Aktualizováno Myslíte si, že vás čeká po odchodu do důchodu v Česku nejistá budoucnost? Stále rozšířenějším…

Dusno kvůli Xaveru Veselému: Videa pro Hrad? Hrušínský i Wollner to…

09.10.2019 19:55 Internetová televize XTV, kde působí moderátor Luboš Xaver Veselý, uzavřela s Pražským hradem…

Jaký bude premiér Jaromír Soukup? Zanedlouho se to dozvíte, vzkázal…

06.10.2019 18:04 Aktualizováno Jaromír Soukup, majitel TV Barrandov, přichází s novým projektem. Chce zaujmout diváky novým…

Netflix bude v češtině. Giganti startují boj o českého diváka

05.10.2019 21:46 Aktualizováno Když máte doma Apple TV a podíváte se na aplikaci Netflix, uvidíte ilustrační screenshoty z českého…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama