Láska zkritizoval Rathovy obhájce. Jeho vina je bez diskuze!

Praha - Advokát Václav Láska si je jist vinou Davida Ratha. Nechápe tak stále silný tábor Rathových stoupenců, kteří tvrdí, že je exhejtman obětí politické hry.

Václav Láska

Naposledy na obhajobu Ratha vystoupil předseda NS-LEV21 Jiří Paroubek. Ten prohlásil, že prodlužování Rathova pobytu ve vazbě posiluje tvrzení, že je právě onou obětí politické hry.

"Nechápu tomu a nerozumím. Ano, David Rath sice byl hlasitý a aktivní člen opozice. Ale hlavně je to lump od narození. Podívejte se na jeho historii. Ať vám řeknou lékaři, co prováděl jako předseda lékařského odborového svazu. Snad si všichni pamatují, co se okolo něj dělo, když byl ministr zdravotnictví. A džbán přetekl, když byl hejtmanem," napsal Láska na svém facebookovém blogu.

Podle advokáta byl Rath chycen za jednoznačných okolností. Připomeňme, že ho policie zadržela, když odcházel se sedmimilionovým úplatkem z domu Kateřiny Pancové.

"Nejsem ani na okamžik ochoten připustit, že David Rath se nedopustil přijetí úplatku a je nevinnou obětí kohokoli," píše rezolutně Láska.

Podle něj jsou liché i řeči o tom, že je Rath malou rybou. "Byl zatčen jako hejtman. Byl to ministr a je to vysoký představitel strany, která nese spoluzodpovědnost za stav naší země," prohlásil.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje