Úder na Nečase: Svrhněte vládu, jinak...

Praha - V protivládních exilových novinách se objevila zmínka o útoku hackerů v zemích střední Evropy. Ten se má 7. dubna odehrát již v České republice a cílem mají být bankovní instituce. Hnutí Anonymous tuto zprávu na svém webu potvrdilo.

Sympatizant hnutí Anonymous

Exilové noviny přinesly informaci, že se útok hackerů má odehrát v den, kdy je v Praze naplánována protivládní demonstrace, kterou organizuje Holešovská výzva.

Hnutí Anonymous v České republice na svém Facebooku informaci potvrdilo. "Ano, třeba uděláme z České republiky další Kypr a položíme celý finanční sektor střední Evropy. Máte s tím problém? Tak to s tím budete muset něco udělat," stojí v prohlášení.

A co s tím mají lidé dělat? "Třeba svrhnout současnou vládu a nedopustit návrat socialistů k moci, neboť to by znamenalo jen další opakování stejného kruhu. Už nás unavuje pracovat v rukavičkách. Naše podmínky budou splněny, protože my jsme jediný systém, na kterém záleží," vyhrožuje hnutí.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje