Ivetu Bartošovou zavřeli do Bohnic. Alkohol si vybral svou daň

Praha - Iveta Bartošová (47) léčení z alkoholismu nakonec neutekla! Podle posledních informací ji z pražské Thomayerovy nemocnice, kde jí v neděli operovali prasklý vřed, převezli do léčebny v pražských Bohnicích.

Přidejte svůj názor 14 komentářů

Iveta Bartošová ve strašném stavu promluvila o lécích.

Informaci potvrdil zpěvaččin partner Josef Rychtář. "Ano, Iveta je na léčení, ale místo vám potvrzovat nebudu," řekl.

Bartošové problémy s alkoholem vyvrcholily během července, kdy její slabosti využil fanoušek Zdeněk Macura a pod vlivem ji odvezl do Itálie, kde skončila v domě svého expartnera Domenica Martucciho. Tam si pro ní přijel její partner Josef Rychtář.

Iveta si po návratu do Prahy odmítala problém s alkoholem přiznat, a přestože celé její okolí se shodovalo na tom, že se léčit musí i přes její vůli, Rychtář zastával názor, že právě zpěvaččina vůle bude rozhodujícím faktorem v úspěšnosti léčby.

V Thomayerově nemocnici byla Bartošová operována s prasklým vředem. Šlo jí o život. Vzhledem k tomu, že v nemocnici se alkohol nepodává, se Iveta Bartošová dostala do kolotoče abstinenčních příznaků a nedobrovolného detoxu.

Bylo jasné, že bude muset následovat odborná léčba se specialisty, kteří Ivetě Bartošové snad pomohou zbavit se závislosti na alkoholu.

Vstupte do diskuze (14)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemanovy vulgarity? Do kauzy ostře promluvil Jan Kraus. A Hradu se to…

18.10.2018 22:11 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman se opět postaral o poprask, když tento týden v Českém rozhlase mluvil…

ČT, Bakala, Sobotka a ČSSD. Známý novinář vznesl vážné obvinění, pak to…

18.10.2018 17:30 Aktualizováno Novinář a vydavatel amerického původu Erik Best si ve svém zpravodaji vzal na paškál Českou…

Češi zuří kvůli soše Věry Špinarové: Děláte si legraci? Tohle se nepovedlo…

17.10.2018 21:42 Aktualizováno Včera odhalená socha populární zpěvačky Věry Špinarové vzbudila pořádný rozruch. Socha byla…

Nepovedená socha Věry Špinarové? Do kauzy se vložil ostravský primátor

17.10.2018 14:30 Ostravský primátor Tomáš Macura (ANO) dnes kritizoval centrální městský obvod Moravská Ostrava a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama