Krampol rozzlobeně: Nevolil jsem "socany". Kde to ten kre*én vzal?

Praha - Imitátor Petr Jablonský ve spolupráci s bulvárem dopálil Jiřího Krampola, když ho ocejchoval jako "socana". Když ho server EuroZprávy.cz požádal o jeho pohled na povolební situaci, rozhovor se ihned stočil jinam. "Co mě má nějaký kretén co osočovat, koho já budu volit?" rozčílil se Krampol.

Jiří Krampol
doporučujeme

Bulvární web Blesk.cz před volbami zveřejnil zdravice politiků a známých osobností, které imitoval Petr Jablonský. Mezi nimi se objevil i Jiří Krampol. "Je to vysoký, ale nikdy to nebylo vidět... Odpověď je životní úroveň za vlád sociální demokracie. Nicméně i přesto ji budu volit, protože nikdo není dokonalý a koneckonců každý h*vno má svý mouchy," řekl "Krampol" v podání Jablonského.

Jenže Krampol ČSSD nevolil. "Já nevím, jak s tím kdo přišel. Ten kretén, ten imitátor ze mě udělal, že budu volit socany. Já jsem nikdy nic takového neřekl. Já jsem volil LEV 21, protože podporuji Jiřího Paroubka," řekl naštvaný Krampol pro EuroZprávy.cz.

Není tak divu, že ho Jablonský velmi rozhodil. "Ten Jablonský tam řekl, že Krampol bude volit socany, ale já nevím, kde na to přišel. To je osočení, co mě má nějaký kretén co osočovat, koho já budu volit. Ať mi nepřisuzuje, co není pravda," vzkazuje známému imitátorovi.

Jiří Krampol pak EuroZprávám.cz sdělil, že nikdy s žádnou stranou neměl nic společného. "Já jsem podporoval Jiřího Paroubka z osobních důvodů, protože jsme přátelé 18 let. Já žádnou stranu nepropaguju, v žádné straně jsem nikdy nebyl a do smrti nebudu," dušuje se známý moderátor.

A proč se podle něj Paroubkova strana LEV21 nedostala do Poslanecké sněmovny? "On se tam nedostal, protože nemá prachy na volby," řekl jasně.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama