Letošní 17. listopad ve znamení násilí? V Praze se něco chystá

Praha - Proti akci namířené vůči současnému režimu v Česku, kterou pořádá radikální Dělnická mládež, vyburcovala odpůrce radikálů k vlastní demonstraci. Akce se jmenuje "Společně proti fašismu! Demonstrace proti neonacistickému pochodu Prahou na mezinárodní studentský den".

Ilustrační foto

Dělnická mládež oznámila, že 17. listopadu pořádá protirežimní demonstraci na Václavském náměstí. Tato organizace je juniorkou radikálně pravicové DSSS. O akci jsme vás již informovali.

Psali jsme:  

Iniciativa Ne rasismu teď oznámila, že pořádá protiakci s názvem "Společně proti fašismu! Demonstrace proti neonacistickému pochodu Prahou na mezinárodní studentský den".

"Stejně jako před dvěma roky se i letos neonacisté rozhodli zneužít mezinárodní studentský den k propagaci své zvrácené ideologie a stejně jako před dvěma roky jsme se i letos rozhodli odpovědět na jejich nenávistný marš protestem přímo v pražských ulicích. Svoláváme proto všechny antifašisticky smýšlející Pražany i mimopražské, studenty i nestudenty, k aktivní účasti na demonstraci. Nenechme jejich provokaci bez odezvy! Společně proti fašismu!" stojí v prohlášení organizátorů.

Tato akce se uskuteční jen pár metrů od akce Dělnické mládeže a to na Jungmannově náměstí v Praze. Účast už na sociální síti přislíbilo přes 200 lidí.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje