Zeman zkolaboval, tvrdí server. Byla to mrtvice?

Praha - Žádná nehoda o shrnutý koberec. Týden.cz tvrdí, že Miloš Zeman v noci na středu zkolaboval. Důvodem je údajně nadměrná pracovní zátěž a stres.

Miloš Zeman, prezident ČR
doporučujeme

Miloš Zeman je momentálně upoután na invalidní vozík, a to pro následující týdny. Podle oficiální zprávy zakopl v noci ve tmě o koberec, který shrnul jeho pes. Po následném pádu měl sraženou krev v koleni a lékaři museli krev vypustit. Zároveň vše využili k celkovému vyšetření hlavy státu a Zeman tak zůstal v motolské nemocnici až do čtvrtka.

Týden teď ale s odkazem na lidi z prezidentova okolí tvrdí, že nešlo jen o neobratný pohyb ve tmě, ale také pracovní zátěž. Velmi aktivní prezident totiž během předvolebního klání objížděl kraje a jeho strana SPOZ se na něj v kampani odkazovala. "Vůbec ho nešetřili. Týden od týdne bylo patrné, jak uvadá," řekl zdroj Týdne. Ten také napsal, že další lidé z okolí Zemana mluvili i o mozkové mrtvici, pak informaci zmírnili na kolaps z vyčerpání. Ministr zdravotnictví Martin Holcát ale tuto informaci popřel.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama