Zemanův kritik naznačuje, že se Zeman schoval za nemoc, aby nemusel čelit problémům

Praha - Do debat, co se stalo prezidentovi Zemanovi, se vložil jeho odpůrce, senátor Jaromír Štětina. Použil citaci z internetové encyklopedie, kde naznačuje, že se Zeman zbaběle ukryl.

Miloš Zeman, prezident ČR

Miloš Zeman je momentálně po zranění kolena upoután na invalidní vozík. V noci měl narazit do zdi, když zakopl o shrnutý koberec. Potu oficiální vyjádření ministra zdravotnictví Martina Holcáta. To ale vyvolalo řadu spekulací, zda za tím nebude něco jiného.

Senátor Jaromír Štětina se na sociální síti ptá, proč prezident nereaguje na zásadní události posledního týdne. Vzápětí si sám odpomáhá citací z encyklopedie CoJeCo.cz pod heslem "Únik do nemoci":

"Útěk do nemoci je neurotická reakce, objevující se u lidí v konfliktních situacích nebo před vážnými překážkami a životními obtížemi... zbavuje jedince povinnosti angažovat se v náročných situacích a stává se tak východiskem z tíživé pozice ...V psychiatrické klasifikaci zapadá únik do nemoci do okruhu hysteroidních tendencí některých osob s oslabeným nervovým systémem."

Zemanův kritik tak naznačuje, že na Zemana toho bylo v poslední době moc. Jeho SPOZ neuspěla ve volbách, tajná schůzka v Lánech se zástupci vedení ČSSD se provalila. Existuje ale i další vysvětlení. Týden se například odvolává na zdroje blízké prezidentu Zemanovi, když tvrdí, že Zeman zkolaboval z pracovního vytížení.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje