Homosexuál, který si pořídí dítě, je zrůda, pustil se do gayů a leseb bývalý Klausův poradce

Praha – Homosexuálové by v blízké době mohli získat možnost adoptovat biologické dítě svého partnera. Tady vůbec nejde o nebohé děti z děcáků, tady jde o výrobu dětí, buď podvodem, nebo na zakázku, rozzlobil se na Facebooku bývalý poradce a advokát Václava Klause Pavel Hasenkopf, které se proslavil v souvislosti s prezidentovou novoroční amnestií.

Právník Pavel Hasenkopf, kterého hradní kancléř Vratislav Mynář označil za autora prezidentské amnestie.
doporučujeme

„Tak jsem právě pochopil, o co těm homosexuálům jde. Že prý aby partner mohl adoptovat dítě partnera. Pořád mi nebylo jasné, co udělají s biologickým rodičem, protože jsem naivně předpokládal, že jde o děti z dřívějších, normálních manželství," komentoval navrhovanou novelu advokát, podle kterého by v takovém případě stačila jen pěstounská péče a ne zápis do rodného listu.

Advokát prý ale už má jasno, kam celý návrh zákona povede. „Jde o to, že lesba roztáhne nohy nějakému kamarádovi, zapomene mu říct, že vysadila antikoncepci, ten pak ani neví, že je otcem, nebo ho ta zrůda prostě zapře. Neexistuje způsob, jak ženu donutit, aby uvedla do matriky biologického otce. A teď chtějí, aby mohli jako otce zapsat do rodného listu registrovanou partnerku té lesby," rozčiluje se Hasenkopf.

Podobného svinstva se podle něj může dopustit pouze psychopat bez jakéhokoliv citu a zodpovědnosti. „Tady vůbec nejde o nebohé děti z děcáků, tady jde o výrobu dětí, buď podvodem, nebo na zakázku," tvrdí advokát, podle kterého jde navíc i o diskriminaci gayů. Homosexuální muži se podle Hasenkopfa nemají příležitost se takové věci dopustit.

„Lidé, kteří jsou schopni s něčím takovým podporovat, by neměli mít právo vychovávat děti bez ohledu na jejich sexuální orientaci. Tohle už není spor mezi homosexuály a heterosexuály, ale mezi lidmi a zrůdami," dodal rozhořčeně bývalý hradní poradce.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: V Praze se po třech letech otevřela nová trojská lávka

26.10.2020 06:28 V hlavní městě byla otevřena lávka mezi Císařským ostrovem a Trojou, která nahradila konstrukci…

Zatopené sklepy a zahrady, neprůjezdné silnice. Na Krnovsku se potýkají s…

14.10.2020 14:46 Lidé z Krnova a jeho bezprostřední okolí zažili bezesnou noc kvůli nepříznivému počasí. Také dnes…

BRNO 360: Premiéra pořadu o nejkrásnějším městě

29.09.2020 11:59 Zurčící potůčky, ranní mlha, rozbřesk slunce, peřeje a zátočiny řek… To není začátek dokumentu o…

Ve městech chybí prostory pro karanténu lidí bez domova

26.09.2020 15:45 Ve městech chybí vyčleněné prostory, kde by mohli karanténu strávit lidé bez přístřeší. Upozornila…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama