Ivo Rittig se opět ozval. Z místa, kde se o něj nikdo nezajímal!

Podnikatel Ivo Rittig je v poslední době spojován především s řadou kauz, ať už dopravního podniku nebo v kauze údajného vyzrazení utajované informace Bezpečnostní informační služby, kterou dnes soud smetl ze stolu. Zatímco dnes ale díky rozsudku plní přední stránky médií, o víkendu tomu bylo trochu jinak.

Ivo Rittig
doporučujeme

Ivo Rittig je výraznou osobou české lobbistické sféry, zejména díky řadě kauz, v nichž figuruje. Ostatně právě dnes soud nepravomocně zprostil někdejší šéfku premiérova kabinetu Janu Nečasovou (dříve Nagyovou), Rittiga i jeho právníka Davida Michala obžaloby v kauze údajného vyzrazení utajované informace Bezpečnostní informační služby (BIS).

Ještě o víkendu ale o Rittigovi nebylo ani vidu, ani slechu. A to poněkud překvapivě, sám se totiž vydal do společnosti, a to na zřejmě nejsledovanější sportovní událost za poslední týdny.

Navštívil totiž O2 arénu, kde se proti sobě postavili Slovák Attila Végh s Karlosem Vémolou. Bývalý šampion prestižní organizace Bellator knokautoval Vémolu již v prvním kole a před vyprodanou pražskou O2 arenou ukončil jeho jedenáctizápasovou vítěznou sérii.

V druhém hlavním zápase večera porazil Michal Martínek také už v prvním kole zkušeného Viktora Peštu a obhájil pás pro šampiona organizace v těžké váze. Martínek soupeři, který se stejně jako Vémola představil ve slavné UFC, zlomil čelist. Pešta boj vzdal v čase 2:49.

Rittig u toho samozřejmě nesměl chybět, a druhý den se na Instagramu pochlubil se svými zážitky. "Včerejší večer plný zvratů( a to doslova)
Náš specialista Jakub Štáfek rozdal takový dělo. Michal Martínek porazil Viktora Peštu v prvním kole...(bomba a velká gratulace kamaráde!) A Karlos bude vždycky náš champ...i to je sport!" napsal Rittig.

"Chlape vstaň,vyndej hlavu z dlaní a jedeme dál..jednou to přijít muselo..s prohrou se dostane na každýho teď jsi to byl TY!! O to větší důvod pořádně makat... Viděl a zažil jsem desítky nejlepších zápasníkú světa..to mi věř!! Samozřejmě gratulace pro vítěze večera Attilu Végha!!" dodal.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš: Matka Země a otec Slunce nám poslaly vzkaz, zatmění je znamení.…

23.06.2020 22:08 Aktualizováno Příznivci premiéra Andreje Babiše si už zvykli, že každou neděli vydává na sociální síti své…

Vědci z Brna objevili nový způsob likvidace klíšťat

20.06.2020 22:04 Aktualizováno Rozsáhlý výzkum brněnských vědců vedl ke zjištění, že některá klíšťata nesají pouze krev, ale pijí…

T. G. Masaryk byl před 100 lety podruhé zvolen prezidentem

26.05.2020 07:19 Zprávy z historie: Před 100 lety, 27. května 1920, byl T. G. Masaryk podruhé zvolen prezidentem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy