Ivo Rittig se opět ozval. Z místa, kde se o něj nikdo nezajímal!

Podnikatel Ivo Rittig je v poslední době spojován především s řadou kauz, ať už dopravního podniku nebo v kauze údajného vyzrazení utajované informace Bezpečnostní informační služby, kterou dnes soud smetl ze stolu. Zatímco dnes ale díky rozsudku plní přední stránky médií, o víkendu tomu bylo trochu jinak.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ivo Rittig
doporučujeme

Ivo Rittig je výraznou osobou české lobbistické sféry, zejména díky řadě kauz, v nichž figuruje. Ostatně právě dnes soud nepravomocně zprostil někdejší šéfku premiérova kabinetu Janu Nečasovou (dříve Nagyovou), Rittiga i jeho právníka Davida Michala obžaloby v kauze údajného vyzrazení utajované informace Bezpečnostní informační služby (BIS).

Ještě o víkendu ale o Rittigovi nebylo ani vidu, ani slechu. A to poněkud překvapivě, sám se totiž vydal do společnosti, a to na zřejmě nejsledovanější sportovní událost za poslední týdny.

Navštívil totiž O2 arénu, kde se proti sobě postavili Slovák Attila Végh s Karlosem Vémolou. Bývalý šampion prestižní organizace Bellator knokautoval Vémolu již v prvním kole a před vyprodanou pražskou O2 arenou ukončil jeho jedenáctizápasovou vítěznou sérii.

V druhém hlavním zápase večera porazil Michal Martínek také už v prvním kole zkušeného Viktora Peštu a obhájil pás pro šampiona organizace v těžké váze. Martínek soupeři, který se stejně jako Vémola představil ve slavné UFC, zlomil čelist. Pešta boj vzdal v čase 2:49.

Rittig u toho samozřejmě nesměl chybět, a druhý den se na Instagramu pochlubil se svými zážitky. "Včerejší večer plný zvratů( a to doslova)
Náš specialista Jakub Štáfek rozdal takový dělo. Michal Martínek porazil Viktora Peštu v prvním kole...(bomba a velká gratulace kamaráde!) A Karlos bude vždycky náš champ...i to je sport!" napsal Rittig.

"Chlape vstaň,vyndej hlavu z dlaní a jedeme dál..jednou to přijít muselo..s prohrou se dostane na každýho teď jsi to byl TY!! O to větší důvod pořádně makat... Viděl a zažil jsem desítky nejlepších zápasníkú světa..to mi věř!! Samozřejmě gratulace pro vítěze večera Attilu Végha!!" dodal.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak se za posledních 30 let změnily naše stravovací návyky?

15.12.2019 11:55 Český jídelníček se v průběhu třiceti let proměnil. Češi si oblíbili zeleninu, ovoce, obiloviny a…

Kupujete vánoční dárky na poslední chvíli? Poradíme, kde se sehnat i na…

13.12.2019 12:11 Mnoho z nás si nechává nákupy dárků na poslední chvíli. Někdo preferuje nakupovaní v kamenných…

Vánoce jsou za rohem, na co si dát pozor při nakupování dárků?

07.12.2019 12:00 Vánoce jsou odjakživa spojeny s dárky. Nákupní centra jsou plné lidí, kteří nakupují množství…

Brněnská hvězdárna dnes přivítala čtyřmiliontého návštěvníka. Druháček…

03.12.2019 18:31 Brněnskou hvězdárnu a planetárium navštívilo za posledních šedesát let čtyři miliony lidí. Vedení…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama