Vnitro se levně zbavuje aut: Focus za 13 tisíc, fabia za dvacet

Praha - Ministerstvo vnitra se prostřednictvím organizace Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra (ZSMV) zbavuje téměř dvou desítek starších osobních aut. Koupit si je může kdokoli.

Přidejte svůj názor

Ministerstvo vnitra
doporučujeme

Vnitro totiž už delší dobu využívá k rozprodeji nepotřebného majetku portál Aukro, který je mezi Čechy známý a oblíbený. V této várce se resort vedený Milanem Chovancem zbavuje šestnácti osobních aut, dvou dodávek a jedné nákladní avie.

Nejhojněji je pochopitelně zastoupená česká automobilka Škoda. Nejlacinější fabia vyjde zájemce na 20 tisíc, octavie vnitro nabízí od 14 tisícovek vzhůru.

Aukci najdete ZDE

Sluší se podotknout, že ministerstvo se aut zbavuje formou aukce, takže ceny nejspíš ještě povyskočí. Některé z aukcí navíc končí už zítra, takže je nejvyšší čas zasednout ke klávesnici a vitruálně se poprat o ojetou škodovku nebo fordku.

Všechna nabízená auta jsou opatřena podrobným popisem a "dovybavena" několika fotografiemi, takže není problém si je prohlédnout ze všech možných stran a úhlů. Nebo také v naší fotogalerii.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Drahé dárky pro Nečasovou? Dali jsme jí maximálně květinu, zaznělo u soudu

17.09.2019 15:23 Aktualizováno Bývalý ministr životního prostředí Tomáš Chalupa (ODS), advokát Karel Muzikář, lobbista Vladimír…

Český terorista? Soud zmírnil podmínku vojákovi za účast v konfliktu na…

17.09.2019 13:11 Aktualizováno Odvolací pražský vrchní soud dnes zmírnil podmíněný trest vojákovi Eriku Eštuovi, který čelil…

Falešný šlechtic neuspěl se stížností, za podvody si má odsedět 9 let

17.09.2019 11:00 Karel Šimko z Frýdku-Místku si za rozsáhlé podvody s konečnou platností odpyká devět let ve vězení.…

Spor o zámek Hrubý Rohozec: Turnov podal dovolání v restituční kauze…

17.09.2019 08:34 Turnov podal dovolání k Nejvyššímu soudu v restituční kauze rodu Walderode. ČTK to dnes řekl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama