Česká pošta se dočká revoluce. Dočkají se Češi konečně svých zásilek?

Česká pošta je širokou veřejností dlouhodobě vnímána jako nespolehlivá. Ať už jde o nedoručené zásilky, nedoručování do domu ze strany pošťáků nebo ceny za doručování, na sociálních sítích se negativní komentáře na její služby množí závratnou rychlostí. Bude tomu v budoucnu jinak?

Přidejte svůj názor 1 komentář

Česká pošta
doporučujeme

Česká pošta má v tuzemsku silnou konkurenci. Kromě přepravních služeb také Češi často využívají možnost nechat si balík doručit jinými společnostmi na takzvané výdejní místo.

Stejný princip zavede i Česká pošta. Namísto dosavadní nutnosti vyzvednout si zásilku či balík na pobočce si je lidé budou moci objednat do předem smluveného místa, kterým může být například samoobsluha nebo benzinová pumpa.

V pořadu Interview ČT24 to uvedl generální ředitel České pošty Roman Knap, který přiznal, že z ní ročně odchází sedm až osm tisíc lidí. Mnoho zaměstnanců přitom nevydrží ani rok.

Společnost tak čeká restruktualizace na firmu, která má za úkol doručovat dopisy, balíky a důchody a je orientovaná na klienty. Knappři pouští, že největší problém má pošta v obsluze zákazníka, a přiznává, že za konkurenci zaostala.

Nadále ale bude možné na poště zakoupit doplňkové produkty jako jsou papírenské zboží, losy či drobné dárky. I zde ale dojde k určitým změnám.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Dukovanech bude hotovo v roce 2036, slíbil Babiš

13.11.2019 21:41 Aktualizováno Nový blok Jaderné elektrárny Dukovany se začne stavět v roce 2029, dokončen bude v roce 2036. Na…

Obce se bouří, jaderné úložiště podle nich ohrozí vodu

13.11.2019 19:52 Zástupci obcí z lokality Hrádek na pomezí Jihlavska a Pelhřimovska trvají na tom, že by případná…

Základní kovy jako součást státních rezerv? Podle ministra Havlíčka jde o…

12.11.2019 18:36 Ministerstvo průmyslu a obchodu navrhuje postupný prodej základních kovů ze státních hmotných…

Ministryně Benešová odvolala šéfku plzeňských žalobců Zelenou

08.11.2019 08:37 Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) odvolala šéfku Okresního státního zastupitelství v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama