Policejní toxi tým tvrdě zasáhl v ústeckém ghettu

Ústí nad Labem - Policie zasáhla proti dealerům pervitinu v ústecké čtvrti Předlice, která je pokládána za vyloučenou lokalitu.

Ilustrační foto
doporučujeme

"Byla nalezena varna na výrobu pervitinu a spolu s ní i několik gramů vyrobeného pervitinu. Věci byly zajištěny a zaslány na expertízu," řekla krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová s tím, že kriminalisté zadrželi čtyři muže a jednu ženu.

Čtyři z nich obvinili z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami, za což jim hrozí až pětileté vězení. U jednoho z obviněných byl podán návrh na vzetí do vazby. Kromě drog policisté našli i kradené stavební nářadí.

V krátké době jde už o druhý protidrogový zátah v ústeckých sociálně vyloučených lokalitách. Před měsícem kriminalisté obvinili osm lidí, kteří zásobovali pervitinem čtvrť Krásné Březno.

Ústecká policie letos výrazně posílila protidrogový tým. Do loňského roku v něm působili jen dva kriminalisté, teď už má šest míst.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Politici v čele s Babišem na pietním aktu položili věnce k hrobu lidických…

12.06.2021 10:55 K hrobu lidických mužů při dnešním pietním aktu položili věnec premiér Andrej Babiš (ANO), vedení…

Zemřel signatář Charty 77 Rudolf Zeman

11.06.2021 21:56 Aktualizováno V noci na čtvrtek zemřel novinář a někdejší disident Rudolf Zeman, bylo mu 82 let. Uvedl to server…

Cesty z Polska, Rumunska a Monaka do ČR budou od pondělí bez jakéhokoli…

11.06.2021 15:30 Polsko, Rumunsko a Monako se od pondělí na mapě cestovatele posunou do zelené barvy. Pro tyto země…

Kněz Štemberka si mohl zachránit život. V Lidicích však zůstal, aby při…

10.06.2021 10:44 Aktualizováno KOMENTÁŘ Tomáše Zdechovského - Právě dnes si připomínáme smutné výročí 79 let od tragédie, která se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama