Opilec se zamiloval do operátorky na tísňové lince. Volal a volal...

Pardubice - S opilci je to někdy hodně těžké. Přesvědčila se o tom i operátorka tísňové linky v Pardubicích, které zavolal rozjařený mladík a chtěl, aby mu řekla, kde je nejbližší bankomat. Jak uslyšíte, chtělo to opravdu velkou trpělivost, ale i ta byla nakonec k ničemu. Mladík skončil na záchytce a ještě zaplatí tučnou pokutu.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

V záznamu se ozývá blábolení, kterému není vůbec rozumět. Chyba není na vašem přijímači ani na záznamníku linky 156. To jen alkohol blokuje mluvidla devatenáctiletého volajícího.

Ten z podhůří Orlických hor vyrazil do pardubických barů. Ve čtyři hodiny se potácí městem jako sakura ve větru a jelikož má jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou, prosí operátorku, aby ho navedla k nejbližšímu bankomatu. Neví totiž, kde je.

"Na tý velký křižovatce?" ptá se trpělivá operátorka. "Záleží, co je podle vás velká křižovatka," odpovídá opilý mladík. Ještěže mluví s operátorkou, která má s opilci zkušenost a trpělivost.

"Doprava!" snaží se operátora navigovat volajícího, ten opilým hlasem odpovídá: "Do prááááva." Muž byl z navigování tak nadšený, že se nejspíš domnívá, že po telefonu došlo ke vzájemnému sblížení. "Jančo, seš to ty? Nejseš?" ptá se na záznamu opilec. "Nevím, jakou Janču sháníte," odpovídá trpělivá operátorka.

Opilec toho namluvil za čtyři minuty víc než dost. Ale veškerá snaha operátorky byla nakonec k ničemu a k bankomatu nedošel. Zkazil si to sám. "Muž byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici, protože ohrožoval bezpečnost silničního provozu, tak i svoji vlastní," popsala osud volajícího policejní mluvčí Lenka Uskobová.

Ukázalo se, že měl krvi dvě promile. To odpovídá sedmi velkým panákům slivovice. Na tento výlet bude muž dlouho vzpomínat. Uhradí záchytku a také pokutu, protože u něj strážníci našli řidičský průkaz, který byl vedený jako ztracený. Znovu ho našel a dál ho používal.

Loading...
Témata: život | Alkohol | pardubice
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bouřky pustošily Moravskoslezský kraj. Padaly stromy, drama v lázeňském…

25.08.2019 21:53 Především spadlé a polámané stromy odstraňovali hasiči po silných bouřkách, které dnes večer…

Domácí porod na Plzeňsku skončil tragicky, novorozenec zemřel

25.08.2019 18:21 Aktualizováno Při domácím porodu zemřel v noci na dnešek v malé obci na pomezí jižního Plzeňska a Domažlicka…

Praha pod náporem vdavekchtivých cizinců, už tvoří polovinu svateb

25.08.2019 12:56 Pražské radnice oddávají velké množství cizinců. Zhruba polovinu z uzavřených sňatků za prvních…

Poplach v Praze: Muži vytáhli z Vltavy granát, nábřeží bylo uzavřeno

25.08.2019 12:35 Z Vltavy u Podolského nábřeží v Praze 2 vytáhla dnes dopoledne dvojice mužů ruční granát. Přivolaný…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama