Kdo s koho: Při zákroku se na strážníky vyřítilo 15 lidí + VIDEO

Praha - Pražstí strážníci v úterý zveřejnili video z pátečního výjezdu, kdy zasahovali proti agresivnímu taxikáři. Muž i přes výzvy policistů blokoval výjezd ostatním zaparkovaným automobilům. Když se rozhodli zakročit a agresivního muže zatknout, seběhla se kolem hlídky skupina asi 15 lidí - většinou rodinných příslušníků taxikáře.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

371
doporučujeme

"V pátek v podvečer bylo strážníkům z Prahy 5 telefonicky oznámeno, že v ulicích Nádražní a Na Bělidle stojí automobily, které parkují v rozporu se zákonem. Jedno z vozidel taxi stálo zaparkované tak, že bránilo ostatním řidičům vyjet z míst, kde je stání povoleno," přiblížil okolnosti pátečního výjezdu policejní mluvčí Rudolf Rubeš.

Zdroj: YouTube

Strážníci po chvíli objevili taxikáře, kterému vůz patřil a nařídili mu místo opustit. Ačkoli muž slíbil, že průjezd okamžitě uvolní, když po půl hodině hlídka opět projížděla kolem tohoto místa, vůz tam ještě stál.

Policisté už se nenechali uchlácholit sliby a od taxikáře chtěli předložit občanský průkaz a vysvětlení. Muž se ale odmítal vzdát svých dokladů a hlídce začal vyhrožovat. Se strážníky se taxikář hádal tak dlouho, až na něj vytáhli pouta.

"Při tomto zákroku se kolem hlídky seběhla skupinka asi 15 lidí - většinou rodinných příslušníků taxikáře. Ti strážníky obstoupili a snažili se jim bránit v řešení celé situace," popsal dále Rubeš.

Hlídka se ale nenechala znejistit a na pomoc si přivolala posily. Taxikář se tak i přes tvrdé protesty nakonec stejně na policejní služebnu dostal. Celou věc nyní prošetřuje správní orgán mětské části Praha 5.

Loading...
Témata: Policie ČR | Taxi
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Tisíce lidí demonstrují proti Babišovi, uctívají památku obětí…

21.08.2019 21:08 Oběti demonstrací ze srpna roku 1969 dnes na Václavském náměstí připomenulo shromáždění pořádané…

V libereckém babyboxu našli několikaměsíčního chlapce, dostal jméno Tomáš

21.08.2019 17:51 Do babyboxu v liberecké nemocnici dnes někdo odložil několikaměsíčního chlapce. Dostal jméno Tomáš.…

Silné bouřky pustošily Olomoucko. Trhaly střechy, poškodily železniční…

21.08.2019 16:18 Aktualizováno Popadané stromy, ale i utržené části střech má na svědomí silná bouřka, která zasáhla Olomoucký…

Krejčířova vila je noční můrou exekutorů. Koupil by ji leda fajnšmekr,…

21.08.2019 15:57 Nový znalecký posudek větší černošické vily uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama