Právník o Kramném: Nikdo nechce důkazy. Proces je zmanipulovaný

Ostrava - Bývalý Kramného egyptský právník Keroles Bashier tvrdí, že soudní proces s jeho bývalým klientem je zmanipulovaný. Rozhodl se proto kauzu znovu otevřít v Egyptě a prokázat Kramného nevinu. Důkazy, které údajně má, ji dokazují, ale česká justice je prý odmítá.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Petr Kramný
doporučujeme

Není sice zcela jasné, jakým způsobem chce advokát Keroles Ezzat Bashier Khalil dosáhnout pro Kramného "spravedlnosti" v Egyptě, když případ posuzuje česká justice a Kramný sedí v českém vězení, ale servítky si vůči českým soudům Bashier rozhodně nebere.

"Rozhodl jsem se otevřít znovu tento proces v Egyptě - k dosažení spravedlivého rozsudku a zjištění pravdy o úmrtí Moniky a Kláry Kramných. Celou tuto kauzu neustále sleduji z profesního zájmu. Nemohu uvěřit, jak v České republice může být zmanipulovaný soudní proces," prohlásil Keroles Ezzat Bashier Khalil.

Důvod k zlosti egyptský právník jistě má. Advokátní komora ho před nedávnem vyškrtla ze seznamu advokátů a muž tak ztrácí možnost vykonávat v Česku advokacii. Důvodem vyloučení bylo to, že Bashier TV Nova poskytl fotografie Moniky a Kláry z pitevny.

"Rozhodnutí české advokátní komory byl pro mě šok. Bez jakékoliv komunikace se mnou rozhodli o mém pochybení. Toto rozhodnutí budu řešit soudně - zneplatněním disciplinárního potrestání. Podstoupím všechny právní kroky pro dosažení svých práv," komentoval to advokát Bashier.

"Jsem egyptský právník, který poskytuje advokátní služby v oblasti práva státu Egypt a na toto nepotřebuji žádnou registraci u české advokátní komory. Členství u české advokátní komory jsem považoval za čestné členství. Byl jsem, jsem a budu advokát," dodal Bashier.

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Tisíce lidí demonstrují proti Babišovi, uctívají památku obětí…

21.08.2019 21:08 Oběti demonstrací ze srpna roku 1969 dnes na Václavském náměstí připomenulo shromáždění pořádané…

V libereckém babyboxu našli několikaměsíčního chlapce, dostal jméno Tomáš

21.08.2019 17:51 Do babyboxu v liberecké nemocnici dnes někdo odložil několikaměsíčního chlapce. Dostal jméno Tomáš.…

Silné bouřky pustošily Olomoucko. Trhaly střechy, poškodily železniční…

21.08.2019 16:18 Aktualizováno Popadané stromy, ale i utržené části střech má na svědomí silná bouřka, která zasáhla Olomoucký…

Krejčířova vila je noční můrou exekutorů. Koupil by ji leda fajnšmekr,…

21.08.2019 15:57 Nový znalecký posudek větší černošické vily uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama