Nešťastná smrt: Žena se vracela z večírku, domů už ale nedorazila

Česká Skalice - Kriminalisté prověřují od sobotního rána smrt 48leté ženy v České Skalici. Její tělo našli ve zdejším areálu sběrných surovin. Policisté si dlouhou dobu zahrávali s myšlenkou, že by se klidně mohlo jednat o násilný trestný čin, pitva však veškeré tyto domněnky vyvrátila.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

371
doporučujeme

Jak se žena ocitla v areálu sběrných surovin? A zavraždil ji někdo, nebo to byla nešťastná náhoda? Tyto otázky si kladli krajští kriminalisté od sobotního rána, kdy jistý muž ohlásil nález těla 48leté ženy.

Psali jsme:  

Celé vyšetřování jim zpočátku velmi zkomplikovalo hlavně to, že hlavní svědek beze slova zmizel, a nemohl tak vnést do celé záležitosti trochu světla. Objevili ho až po dvou hodinách nedaleko Jaroměře.

"Kriminalisté po provedení všech potřebných vyšetřovacích úkonů, po důkladném ohledání místa události, vyhodnocení stop, vyhodnocení kamerových záznamů, vyslechnutí svědků a zejména ze závěrů nařízené soudní pitvy zjisitili, že na smrti ženy neměla podíl žádná další osoba," uvedla policejní mluvčí Ivana Ježková.

V areálu sběrných surovin byla žena na firemním večírku. Podle všeho pila a po cestě domů upadla. Udeřila se silně do hlavy a zemřela. V půl sedmé ráno ji na zemi našel ležet bez známek života muž, který po nahlášení incidentu svému zaměstnavateli nepovažoval za důležité na místě dál zůstávat.

Areál sběrných surovin v České Skalici byl celou sobotu uzavřený. Na místě byly pouze vysvětlující cedule "Z provozních důvodů dnes zavřeno".

Loading...
Témata: Policie ČR
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Tisíce lidí demonstrují proti Babišovi, uctívají památku obětí…

21.08.2019 21:08 Oběti demonstrací ze srpna roku 1969 dnes na Václavském náměstí připomenulo shromáždění pořádané…

V libereckém babyboxu našli několikaměsíčního chlapce, dostal jméno Tomáš

21.08.2019 17:51 Do babyboxu v liberecké nemocnici dnes někdo odložil několikaměsíčního chlapce. Dostal jméno Tomáš.…

Silné bouřky pustošily Olomoucko. Trhaly střechy, poškodily železniční…

21.08.2019 16:18 Aktualizováno Popadané stromy, ale i utržené části střech má na svědomí silná bouřka, která zasáhla Olomoucký…

Krejčířova vila je noční můrou exekutorů. Koupil by ji leda fajnšmekr,…

21.08.2019 15:57 Nový znalecký posudek větší černošické vily uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama