Záhada u Boleslavi: Žena našla těla dvou mužů, jeden mrtvý a druhý zraněný

Mladá Boleslav - U Mladé Boleslavi mezi obcemi Bukovno a Vinec našla žena ležet dvě mužská těla. Jeden muž byl mrtvý, druhý těžce zraněný. Jak se tam dostali, zatím nikdo neví.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

"Paní, která se byla proběhnout, ohlásila policii nález dvou těl mezi obcemi Bukovno a Vinec," uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.

"Muž měl středně těžká poranění hlavy. Nekomunikoval, nicméně sám dýchal," řekla mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová. Po zajištění životních funkcí ho záchranáři přepravili do nemocnice v pražských Střešovicích. U mrtvého muže byla nařízena soudní pitva.

Podle informací ČTK ležela těla u cesty, kterou využívají cyklisté. Zda mohli být sraženi, nebo se jim přihodilo něco jiného, policejní mluvčí nechtěla komentovat.

"Případ si převzali středočeští kriminalisté, a protože je vyšetřování na samém počátku, tak se ke způsobu smrti ani dalším okolnostem zatím nebudeme vyjadřovat," dodala Richterová.

Loading...
Témata: krimi | úmrtí
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Stop úchylům!" Duhový průvod v Plzni narazil na odpůrce, zasáhli…

24.08.2019 22:00 Aktualizováno Asi 50 demonstrantů s prapory Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) a organizace Česká…

Socha Koněva je už očištěna. Naše akce to nebyla, dušuje se radnice Prahy 6

24.08.2019 22:00 Aktualizováno Několik lidí dnes částečně očistilo památník maršála Ivana Koněva v Praze 6, který neznámý vandal…

Festival Mácháč burácí u Doks. Policie našla drogy, cizinec chtěl oloupit…

24.08.2019 12:46 Policisté při pátečních kontrolách na festivalu elektronické taneční hudby Mácháč na Českolipsku…

Střelmistr odpálil 126 kilo trhaviny. Hala tramvajové vozovny v Praze šla…

24.08.2019 11:17 Aktualizováno Střelmistr dnes v 09:27 odstřelil halu tramvajové vozovny v Hloubětíně. Budova měla v havarijním…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama