Svědkyně z Egypta: Kramný si po smrti nejbližších užíval na pláži

Ostrava - Po smrti Moniky a Klárky Petr Kramný tvrdil, že nevychází z pokoje a vzpomíná na své dvě nejbližší. Opak byl ale pravdou. Podle dvou českých turistek si často vyrazil na pláž a rozhodně tam nesmutnil.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Petr Kramný
doporučujeme

Petr Kramný si musel po smrti manželky a dcery prodloužit dovolenou v Egyptě. Podle jeho slov téměř nevycházel z pokoje v hotelu Sea Garden, kam se přesunul. "Sedím na posteli, koukám do zdi a vzpomínám," tvrdil v rozhovoru pro TV Nova.

Podle dvou turistek z Benešovska to tak ale nebylo. "V hotelu Sea Garden bylo spoustu Čechů, kteří věděli, že ho tam potkají. Proto si nemohl dovolit se tam válet na pláži, když do všech médií tvrdil, že nevychází z pokoje," uvedla Zdeňka pro portál Popelky.cz.

Kramný to ale podle českých turistek vyřešil jednoduše. Na pláž prý chodil do sousedícího hotelu Roma, který neměl s českými cestovkami smlouvu.

"Tak mu vyhovovalo, že ho nikdo nepozná na pláži, na kterou se nemuselo jít přes hotel, ale rovnou z té ulice. Tím pádem ho přes den nikdo v Sea Garden neviděl, ale v Romě, tam ano," popsala Češka.

Psali jsme:  

A na pláži prý rozhodně netruchlil. "Byl v pohodě, žádný stres a byl tam často. Já si to vůbec nedovedu představit, já bych byla totálně v háji, nechtěla bych mezi lidi, byla bych ve špitále, nebo na práškách. Rozhodně ne na pláži," dodala Zdeňka.

Petr Kramný byl Krajským soudem v Ostravě nepravomocně odsouzen k 28 letům vězení. Podle soudkyně Gilové zabil Kramný na dovolené v Egyptě svou manželku Moniku a osmiletou dceru Klárku elektrickým proudem. Kramný stále trvá na své nevině a s nadějí se obrací na vrchní soud, který by mohl rozsudek zrušit.

Loading...
Vstupte do diskuze (8)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Tisíce lidí demonstrují proti Babišovi, uctívají památku obětí…

21.08.2019 21:08 Oběti demonstrací ze srpna roku 1969 dnes na Václavském náměstí připomenulo shromáždění pořádané…

V libereckém babyboxu našli několikaměsíčního chlapce, dostal jméno Tomáš

21.08.2019 17:51 Do babyboxu v liberecké nemocnici dnes někdo odložil několikaměsíčního chlapce. Dostal jméno Tomáš.…

Silné bouřky pustošily Olomoucko. Trhaly střechy, poškodily železniční…

21.08.2019 16:18 Aktualizováno Popadané stromy, ale i utržené části střech má na svědomí silná bouřka, která zasáhla Olomoucký…

Krejčířova vila je noční můrou exekutorů. Koupil by ji leda fajnšmekr,…

21.08.2019 15:57 Nový znalecký posudek větší černošické vily uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama