Policie našla u Veselí zmateného muže. Neví ani, jak se jmenuje

Veselí nad Lužnicí - U pískoven ve Veselí nad Lužnicí našli v noci policisté promrzlého a dezorientovaného muže. Nezná své jméno, navíc ani neví, kdy a jak se na místo dostal. Policie ho předala do péče lékařů a požádala o pomoc veřejnost.

Přidejte svůj názor 1 komentář

371
doporučujeme

Táborští policisté hledají rodinu a přátele muže (foto zde), kterého našli v noci na středu u veselských pískoven. Muž byl promrzlý a dezorientovaný, navíc nedokázal policistům sdělit své jméno ani okolnosti, za jakých se na místo dostal.

"Krátce po druhé hodině nad ránem dnešního dne byl nalezen policejní hlídkou v prostoru pískoven. Policistům nebyl schopen sdělit svou totožnost, rovněž tak nic dalšího ke své osobě, ani jak, kdy a za jakých okolností se na místo dostal," potvrdil policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Neznámému muži je 35 až 45 let, měří asi 193 centimetrů a váží 120 kilo. Má hnědé oči, delší hnědočerné vlasy a místy prošedivělé vousy. Byl oblečen do černé mikiny s kapucí, černého trička s potiskem, černých kalhot a černých sportovních bot.

"Při sobě měl baterku - „čelovku", nůž značky Bushnam, cigarety, zapalovač a na zádech černý batoh, ve kterém se nalézalo pouzdro s kontaktními čočkami, černé brýle a MP3 přehrávač," doplnil Doubek. Výrazným znamením je tetování na levém předloktí.

"Ani následnými policejními úkony nebylo možné totožnost muže prokazatelně potvrdit. Po nezbytném šetření byl muž předán do odborné lékařské péče," dodal policejní mluvčí.

Policie teď prosí o pomoc veřejnost. "Žádáme tímto každého, kdo by znal totožnost uvedeného muže, aby tuto informaci předal táborským policistům cestou linky číslo 158. Děkujeme," uzavřel Doubek.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Socha Koněva je už očištěna. Naše akce to nebyla, dušuje se radnice Prahy 6

24.08.2019 19:58 Aktualizováno Několik lidí dnes částečně očistilo památník maršála Ivana Koněva v Praze 6, který neznámý vandal…

"Stop úchylům!" Duhový průvod v Plzni narazil na odpůrce, zasáhli…

24.08.2019 19:21 Aktualizováno Asi 50 demonstrantů s prapory Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) a organizace Česká…

Festival Mácháč burácí u Doks. Policie našla drogy, cizinec chtěl oloupit…

24.08.2019 12:46 Policisté při pátečních kontrolách na festivalu elektronické taneční hudby Mácháč na Českolipsku…

Střelmistr odpálil 126 kilo trhaviny. Hala tramvajové vozovny v Praze šla…

24.08.2019 11:17 Aktualizováno Střelmistr dnes v 09:27 odstřelil halu tramvajové vozovny v Hloubětíně. Budova měla v havarijním…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama