Policie našla u Veselí zmateného muže. Poznala ho přítelkyně

Veselí nad Lužnicí - Jihočeští kriminalisté už vědí, kdo je muž, kterého našli v pískovně u Veselí nad Lužnicí. Na základě zveřejněných fotografií ho poznali svědci a policisté už vyrozuměli jeho příbuzné.

Přidejte svůj názor

371
doporučujeme

Policistům se po odvysílání fotografií muže na jejich bezplatnou linku začali ozývat lidé, kteří ho na snímcích poznali. Jde o Jakuba z Prahy, který provozuje hotel ve středních čechách.

Ještě včera večer žádali táborští policisté prostřednictvím médií o pomoc. Hledali rodinu a přátele muže, kterého našli v noci na středu u veselských pískoven. Muž byl promrzlý a dezorientovaný, navíc nedokázal policistům sdělit své jméno ani okolnosti, za jakých se na místo dostal.

"Krátce po druhé hodině nad ránem dnešního dne byl nalezen policejní hlídkou v prostoru pískoven. Policistům nebyl schopen sdělit svou totožnost, rovněž tak nic dalšího ke své osobě, ani jak, kdy a za jakých okolností se na místo dostal," uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Ani následným šetřením se nepodařilo policistům totožnost muže prokazatelně potvrdit. Nakonec skončil v péči lékařů táborské nemocnice. Policisté po vyhodnocení všech telefonátů nakonec kontaktovali jeho příbuzné. Ještě včera večer si pro muže přijela přítelkyně.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Tisíce lidí demonstrují proti Babišovi, uctívají památku obětí…

21.08.2019 21:08 Oběti demonstrací ze srpna roku 1969 dnes na Václavském náměstí připomenulo shromáždění pořádané…

V libereckém babyboxu našli několikaměsíčního chlapce, dostal jméno Tomáš

21.08.2019 17:51 Do babyboxu v liberecké nemocnici dnes někdo odložil několikaměsíčního chlapce. Dostal jméno Tomáš.…

Silné bouřky pustošily Olomoucko. Trhaly střechy, poškodily železniční…

21.08.2019 16:18 Aktualizováno Popadané stromy, ale i utržené části střech má na svědomí silná bouřka, která zasáhla Olomoucký…

Krejčířova vila je noční můrou exekutorů. Koupil by ji leda fajnšmekr,…

21.08.2019 15:57 Nový znalecký posudek větší černošické vily uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama