Dvě školačky se na Plzeňsku pokusily o sebevraždu

Plzeň - Dvě školačky se v úterý v Plzeňském kraji pokusily o sebevraždu. Jedna se pokusila na internátu podřezat, druhá skočila během vyučování z okna.

Přidejte svůj názor 1 komentář

371
doporučujeme

První případ se stal ráno ještě před začátkem vyučování na internátu, kde bydlí studenti jedné z klatovských středních škol. Podle informací TV Nova se tu jedna ze žákyň pokusila o podřezání žil. Naštěstí se ji podařilo včas zastavit. Policejní mluvčí Dana Ladmanová odmítla přidat jakékoli podrobnosti. Uvedla pouze, že policisté případ prošetřují.

Druhá dívka, třináctiletá studentka ze školy v Boru u Tachova, se pokusila ukončit svůj život skokem z okna. Podle informací z místa a od svědků za zoufalým činem stojí nešťastná láska.

Dívka začala tím, že se náhle uprostřed vyučovací hodiny zvedla z lavice a utekla ze třídy o patro níž. Tady si stoupla do okna, které bylo přibližně pět metrů nad zemí, na moment se zastavila a pak se vrhla dolů.

Naštěstí dopadla na trávník a podle informací od zdravotníků má jen otřes mozku. Skok navíc viděli svědci, kteří právě procházeli ulicí a na dívku stojící v okně volali a ptali se, co tam vyvádí.

Za nešťastně zamilovanou teenagerkou navíc celou cestu běžela vyučující učitelka, dívku ovšem nedohonila včas a jejímu skoku tak nedokázala zabránit.

Loading...
Témata: sebevražda | škola
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sorry jako: Monika Babišová se z Čapího hnízda vysmívá Čechům? Mezi lidmi…

18.06.2019 23:40 Aktualizováno Výsměch a provokace. I tak hodnotí někteří Češi příspěvky, které na sociálních sítích vyvěsila…

Kolik Čechů si přeje znovuzavedení trestu smrti? Číslo vás překvapí

18.06.2019 17:41 Se zavedením trestu smrti v Česku by souhlasila polovina občanů, což je nejméně od roku 1992.…

Klíčová encefalitida: Počet nakažených už několikátým rokem roste

18.06.2019 17:08 Klíšťovou encefalitidou se v Česku nakazilo letos do 11. června 65 lidí, o měsíc dříve bylo podle…

Verdikt v kauze Rath zazní 26. června, žaloba trvá na přísných trestech

18.06.2019 17:02 Aktualizováno V kauze bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha, který spolu s dalšími lidmi čelí obžalobě z…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama