K vraždě v Tescu možná nemuselo dojít. Klíčové informace

Praha - Vyšetřování vraždy ženy na pražském Smíchově pokračuje a na povrch vyplouvají stále nové informace. V úterý jsme vás informovali o emotivním dopisu, který médiím poslal syn zavražděné ženy. Další stěžejní zprávou je fakt, že vražedkyně z Tesca lékařům řekla o svých "choutkách". Oni jí ale nevěřili.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

371
doporučujeme

Útočnice z Tesca o svých sadisticko-nekrofilních choutkách řekla lékařům z psychiatrické léčebny, ti ale její slova nebrali příliš vážně. Takové příběhy prý slýchají denně, stejně jako ostraha vězení poslouchá řeči vězňů, že jsou nevinní.

"Měli jsme to jako informaci od té pacientky. My jsme s tím samozřejmě pracovali a pracovali jsme na tom, aby si budovala hranici mezi jejím fantazijním světem a nějakou realizací," potvrdil ředitel Psychiatrické nemocnice Bohnice Martin Hollý.

"Když jsem viděl v televizi vyjádření vedení oddělení i celé nemocnice, můžu si jen myslet o tom, jak mají někteří lidé silný žaludek. Primář odpovědného oddělení se samolibým výrazem ve tváři tvrdil, že je normální a běžné někoho s takovou diagnózou propustit, a to i přesto, že tato osoba podle informací opakovaně uváděla, co několik dní nazpět provedla, za jakým účelem, a sama téměř prosila, aby byla hospitalizována, jinak někoho zabije," rozčiloval se v dopisu syn zavražděné ženy.

Ředitel léčebny ale na dopis reagovat nechtěl. "Mně je to samozřejmě líto a rozumím těm lidem, ale nemám co nového k tomu říct," řekl Hollý.

Psali jsme:  

Michelle S. se o zhmotnění svých zvrácených fantazií pokusila 14 dní před vraždou na Smíchově. Na toaletách v jedné z pražských kaváren napadla jinou ženu a škrtila ji. Lékaři ale tvrdí, že jim policie tuto informaci nepředala. Postup policie nyní prošetřují kontrolní orgány Krajského ředitelství policie. Podle informací TV Nova budou mít výsledky příští týden.

"Měla být zadržena, měla na ni být uvalena vazba, měla být obviněna, jestliže to byla pravda. Ale to je jiný scénář, než k jakému došlo. Pokud je mně známo, tak policistka se o tom, že někoho škrtila, dozvěděla až z médií," uvedl člen kontrolní komise Cyril Höschl.

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hladiny řek v Moravskoslezském kraji už klesají a stoupat už by neměly

22.05.2019 21:12 Aktualizováno Situace v povodí řeky Odry se začala dnes večer začala uklidňovat. Hladiny řek v Moravskoslezském…

Hladiny řek stoupají i v Olomouckém kraji, na Bečvě druhý stupeň

22.05.2019 20:07 Aktualizováno Řeka Bečva v Teplicích nad Bečvou dosáhla druhého stupně povodňové aktivity. Podle informací Povodí…

Smědá na Frýdlantsku se rozvodnila, silnice uzavřena

22.05.2019 20:01 Aktualizováno Hladiny řek v části Libereckého kraje dnes zvedly silné deště, druhého povodňového stupně dosáhla…

Na Vsetínsku platí třetí povodňový stupeň

22.05.2019 18:44 Aktualizováno Hladiny několika toků ve Zlínském kraji dnes kvůli vytrvalému dešti stoupají. Na Senici v Ústí na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama