Letní tábor "pro koňaře" hygiena zavřela. Vedoucí má průšvih

Litoměřice - Hygienici nařídili okamžité ukončení dětského tábora v Třebušíně na Litoměřicku. Už včera jsme informovali o velmi špatných podmínkách, ve kterých tam přibližně dvě desítky dětí ubytoval majitel areálu. Rodiče za týdenní tábor zaplatili bez mála pět tisíc korun, děti přitom spaly v desítky let starých děravých stanech a neměly ani dostatek jídla.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Dvě desítky dětí spaly namačkané v titěrné chatce nebo na blátě v děravém stanu. K zábavě měli děravou trampolínu s mnoha chybějícími výztužemi - děti na takový vrak nikdo neměl pouštět. "Já jsem se propadla. Támhle jsem spadla hlavou přímo do toho kovovýho," popsala nám jedna z dívek.

Hygieniky na tábor přivolala policie, která tam jela zkontrolovat podivné poměry. Táboroví vedoucí tam měli před dětmi popíjet alkohol. Po kontrole hygienici nařídili okamžité ukončení tábora. "Provozování tohoto tábora nebylo hygienické službě ohlášeno. Ty podmínky nebyly dobré. Provoz zařízení byl ukončen," stroze oznámil ředitel krajské hygienické stanice Josef Trmal.

Organizátor tábora bude muset rodičům vrátit veškeré náklady a za provozování nepovoleného tábora mu hrozí pokuta v řádech až desítek tisíc korun.

Loading...
Témata: Tábory | hygienici | děti
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vadí vám černoška jako agent 007? Tak poslouchejte... Češi dostali nálož z…

17.07.2019 22:53 Aktualizováno Nespokojenost Čechů s novým agentem 007 narůstá. Oznámení, že jeho roli převezme žena, přijal svět…

Trest za posprejování Karlova mostu? Žalobce žene dva cizince k soudu

17.07.2019 18:48 Státní zástupce podal dnes odpoledne soudu návrh na potrestání dvou cizinců, které policie v…

Kolik poslali Češi na obnovu Notre-Dame? Část peněz už dorazila do Francie

17.07.2019 18:36 Česká biskupská konference (ČBK) dnes odeslala prvních půl milionu korun ze sbírky vyhlášené v…

Cizinci-vandalové zavařili Praze. Odstranit graffiti z Karlova mostu není…

17.07.2019 16:25 Aktualizováno K odstranění graffiti z pilíře Karlova mostu, kterým památku poškodili v pondělí večer dva sprejeři…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama