V přehradě na Slapech se dnes utopilo dítě

Živohošť (Benešovsko) - Ve Slapské přehradě se dnes odpoledne utopilo nezletilé dítě. Policie přijala oznámení o pohřešovaném nezletilém krátce po 13:00, kolem 16:00 dítě záchranáři našli ve vodě.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Potápěč na Slapech
doporučujeme

 I přes okamžitou resuscitaci dítě na místě zemřelo, řekla ČTK krajská policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Případem se zabývají benešovští kriminalisté.

Do pátrací akce se podle Pučelíkové zapojil také vrtulník a poříční oddělení policie na člunu. Kromě policie pátrali po dítěti také hasiči.

Podle portálu iDnes.cz má být utopeným pětiletý chlapec, Pučelíková ale tuto informaci nepotvrdila. "Vzhledem k věku nemůžeme poskytnout bližší informace," uvedla.

Podle mluvčího slapské vodní záchranné služby Daniela Vičana se loňská sezona obešla bez smrtelných událostí, velkou zkouškou pro záchranáře ale bylo potopení přetíženého přívozu. Cestující v panice vyskakovali z lodi, naštěstí nikdo neutonul. Soud převozníkovi nedávno uložil podmíněný trest.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jaromír Nohavica to opět přepískl? Jsi ubožák. křtít knížku ha*zlovi…

14.10.2019 22:17 Aktualizováno Písničkář Jaromír Nohavica se opět postaral o pořádný rozruch! Pokřtil totiž knihu kontroverzního…

Pietní místo u Bertramky se zatím neuklidilo, Gottova rodina si ponechá…

14.10.2019 20:21 Aktualizováno Rodina Karla Gotta si ponechá vzkazy a dárky z pietního místa, které spontánně vzniklo před vilou…

Radičová kritizuje střední Evropu: V rámci EU nedokáže řešit problémy

14.10.2019 18:59 Středoevropské státy se v Evropské unii prezentují odmítavými stanovisky, nedokážou navrhovat…

Jak budu vypadat památník v Letech? Muzeum vyhlásilo soutěž

14.10.2019 17:13 Muzeum romské kultury dnes vyhlásilo krajinářsko-architektonickou soutěž na podobu památníku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama