V teplickém aquacentru málem utonul nezletilý chlapec

Teplice/Kladno - Ve vážném stavu skončil chlapec, který se ve středu málem utopil v aquacentru v Teplicích. Případ prověřuje policie, zároveň hledá svědky neštěstí. V kladenském rybníku dnes byla nalezena utonulá žena, byla nařízena soudní pitva.

Ilustrační foto
doporučujeme

Případ v teplickém aquacentru se odehrál ve středu odpoledne. "Po patnácté hodině jsme přijali oznámení, že v aquacentru téměř utonul nezletilý chlapec, který byl ve vážném stavu převezen do nemocnice. Zda došlo k porušení zákonem stanovených povinností, je předmětem dalšího prověřování," řekl policejní mluvčí Daniel Vítek.

"Žádáme spoluobčany, kteří ve středu 19. července kolem 15:40 hodin navštívili teplické aquacentrum a nebyli dosud kontaktováni policií a mohli by k případu poskytnout svědectví, aby informace sdělili kriminalistům Územního odboru Teplice," dodal.

V kladenském rybníku dnes byla nalezena utonulá žena. Tělo našla dnes před polednem hlídka městských strážníků v rybníku v lokalitě Bažantnice. "Přivolaní policejní potápěči vyprostili utonulé tělo na břeh," informovala kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová. Pitva by měla objasnit příčinu smrti.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Politici v čele s Babišem na pietním aktu položili věnce k hrobu lidických…

12.06.2021 10:55 K hrobu lidických mužů při dnešním pietním aktu položili věnec premiér Andrej Babiš (ANO), vedení…

Zemřel signatář Charty 77 Rudolf Zeman

11.06.2021 21:56 Aktualizováno V noci na čtvrtek zemřel novinář a někdejší disident Rudolf Zeman, bylo mu 82 let. Uvedl to server…

Cesty z Polska, Rumunska a Monaka do ČR budou od pondělí bez jakéhokoli…

11.06.2021 15:30 Polsko, Rumunsko a Monako se od pondělí na mapě cestovatele posunou do zelené barvy. Pro tyto země…

Kněz Štemberka si mohl zachránit život. V Lidicích však zůstal, aby při…

10.06.2021 10:44 Aktualizováno KOMENTÁŘ Tomáše Zdechovského - Právě dnes si připomínáme smutné výročí 79 let od tragédie, která se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama