Po 13leté dívce z Chomutovska se slehla zem, nepomohly ani tipy od veřejnosti

Chomutov - Alice Jelínková (13) z Chomutovska je nezvěstná od pátku, k nalezení školačky nevedly ani tipy od veřejnosti. V neděli rodiče dívky zveřejnili vzkaz, v němž dceru žádají o setkání.

Přidejte svůj názor

Alice Jelínková

K nalezení dívky nevedly rozsáhlé akce, do kterých byl na počátku zapojen i vrtulník, ani další prověřování. "Po dívce usilovně pátráme. Prověřujeme poznatky získané vlastním šetřením a také od občanů, zatím všechny s negativním výsledkem," uvedla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Dívka je hubená, vysoká 155 až 160 centimetrů. Má zčásti vyholenou hlavu, vlasy modrofialové barvy, nosí výrazné modré čočky a v uchu má piercing. Informace o Alici Jelínkové přijímá policie na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

Školačka odešla z domova v pátek, do školy nedorazila. Dopoledne údajně odjela autobusem do Prahy, zpět se už nevrátila. "Existuje možnost, že dívka vystoupila po cestě zpět v Lounech nebo Chomutově a pracujeme i s verzí, že zůstala v Praze," uvedla Bartošová. Pátrání je celostátní.

Cestou do Prahy na sobě dívka zřejmě měla černé oblečení, na bundě pruh s maskáčovým vzorem, později mohla mít oblečení modré barvy. Její telefon je nedostupný.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Strakonicku vzplála pergola, od ní pak čtyři auta. Škoda 7 milionů

21.10.2018 19:17 Požár pergoly u rodinného domu na Strakonicku a u ní stojících čtyř aut způsobil škodu sedm milionů…

Metráky jogurtů a kebabu se musely zničit. Do ČR je přivezlo auto bez…

21.10.2018 18:54 Aktualizováno Celníci spolu s veterináři našli v tomto týdnu na Svitavsku více než tunu potravin, které přepravce…

Vrácení korunovačních klenotů? Rakouský historik usadil Valentu, zároveň…

21.10.2018 18:48 Aktualizováno Šance, že by Rakousko vrátilo Česku na základě iniciativy senátora Iva Valenty část korunovačních…

Pravěká venuše i pozůstatky pruské války. U budoucí dálnice D11 se našly…

21.10.2018 16:58 Archeologické nálezy z výzkumu na trase budoucí dálnice D11 mezi Hradcem Králové a Jaroměří jsou…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama