Střelba na pražských Hájích? Policie objevila zraněného muže a ženu

Dnes okolo 15:30 hlásili svědci střelbu na pražských Hájích. Přivolaní policisté na místě nalezli zraněného muže se ženou, okolnosti incidentu jsou však zatím nejasné. Policie ani nepotvrdila, zdali opravdu došlo ke střelbě.

Přidejte svůj názor

policie
doporučujeme

Několik hlídek pražské policie vyrazilo kolem půl čtvrté odpoledne do Loosovy ulice v Praze na Hájích. Svědci tu hlásili střelbu, policisté se tedy pro jistotu vybavili balistickou ochranou.

Nedaleko hlášeného místa v Jurkovičově ulici nalezli nabouraný automobil. Podle dostupných informací narazil vůz do přístřešku s kontejnery, v něm pak policisté nalezli vážně zraněného muže. Následně byl připojen na umělou plicní ventilaci a po ošetření odvezen za doprovodu policie do vinohradské nemocnice.

Do nemocnice byla rovněž převezena středně těžce zraněná žena. Policisté jí objevili ve zmiňované Loosově ulici. Při příjezdu složek Integrovaného záchranného systému byla při vědomí.

Okolí místa nehody bylo označeno páskami, perimetr zajistili příslušníci Speciální pořádkové jednotky. Přivolaní hasiči provedli na havarovaném autě nutná protipožární opatření.

Případem se nyní intenzivně zabývají kriminalisté, kteří rovněž zjišťují, zdali opravdu došlo na místě ke střelbě, která byla hlášena svědky.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Milion chvilek chystá na 9. června protestní pochod v Praze

28.05.2020 22:07 Spolek Milion chvilek uspořádá 9. června v Praze protestní pochod ze Staroměstského náměstí k úřadu…

Většina neziskovek bude mít problém zajistit dál služby

28.05.2020 17:52 Většina neziskových organizací v Česku bude mít v příštím půlroce kvůli koronavirové krizi problém…

Jeden z mobilních operátorů má výpadek. Týká se volání, internetu i TV

28.05.2020 16:53 Aktualizováno Společnost Vodafone se dnes odpoledne potýká s výpadky, které se týkají telefonních hovorů,…

Smartwings obnoví lety do Středomoří, ČSA zavedou novou linku do Londýna

28.05.2020 15:57 České aerolinky plánují obnovit během června a července další letecká spojení. Smartwings spustí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy