Střelba na pražských Hájích? Policie objevila zraněného muže a ženu

Dnes okolo 15:30 hlásili svědci střelbu na pražských Hájích. Přivolaní policisté na místě nalezli zraněného muže se ženou, okolnosti incidentu jsou však zatím nejasné. Policie ani nepotvrdila, zdali opravdu došlo ke střelbě.

Přidejte svůj názor

policie
doporučujeme

Několik hlídek pražské policie vyrazilo kolem půl čtvrté odpoledne do Loosovy ulice v Praze na Hájích. Svědci tu hlásili střelbu, policisté se tedy pro jistotu vybavili balistickou ochranou.

Nedaleko hlášeného místa v Jurkovičově ulici nalezli nabouraný automobil. Podle dostupných informací narazil vůz do přístřešku s kontejnery, v něm pak policisté nalezli vážně zraněného muže. Následně byl připojen na umělou plicní ventilaci a po ošetření odvezen za doprovodu policie do vinohradské nemocnice.

Do nemocnice byla rovněž převezena středně těžce zraněná žena. Policisté jí objevili ve zmiňované Loosově ulici. Při příjezdu složek Integrovaného záchranného systému byla při vědomí.

Okolí místa nehody bylo označeno páskami, perimetr zajistili příslušníci Speciální pořádkové jednotky. Přivolaní hasiči provedli na havarovaném autě nutná protipožární opatření.

Případem se nyní intenzivně zabývají kriminalisté, kteří rovněž zjišťují, zdali opravdu došlo na místě ke střelbě, která byla hlášena svědky.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pošťačka se v Praze přiotrávila neznámou látkou

23.05.2019 17:42 Dvaatřicetiletá pošťačka z Prahy dnes skončila v nemocnici poté, co se přiotrávila neznámou látkou,…

Aktualizovaná výstraha meteorologů: Kde dál hrozí povodně?

23.05.2019 14:38 Meteorologové po poledni opět aktualizovali výstrahu týkající se deště a povodní. Tlaková níže se…

Bečva v Teplicích klesla na druhý stupeň, zatopila silnice i domy

23.05.2019 12:50 Aktualizováno Rozvodněné hladiny řek v Olomouckém kraji po středečních vydatných srážkách postupně klesají. Před…

Ceny pohonných hmot dál stoupají, benzin zdražil od února o 3 koruny

23.05.2019 09:38 Aktualizováno Ceny pohonných hmot v Česku v uplynulém týdnu opět stouply. Nejprodávanější benzin Natural 95…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama